• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – ین به بهبود خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – ین به بهبود خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - ین به بهبود خود ادامه می دهدUSDJPY در حال آزمایش کف بحرانی است

نمودار USDJPY

ین ژاپن در حالی افزایش می یابد که BOJ در نظر دارد پیش بینی تورم خود را افزایش دهد. بهبود دلار در پایین ترین سطح قبلی (134.50) از اوایل دسامبر متوقف شد که به مقاومت تبدیل شد. پس از اینکه دلار از همه سودها دست برداشت، احساسات نزولی باقی می ماند. 130.50 یک سطح کلیدی برای دیدن اینکه آیا طرف خرید به اندازه کافی قوی است تا پاییز را نگه دارد یا خیر. شکست نزولی راه را برای نزول به 127.00 هموار می کند. شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است برخی از شکارچیان معامله را جذب کند 133.00 اولین مانع برای آزمایش خواهد بود.

EURGBP در حال افزایش است

نمودار EURGBP

پس از آن که لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB) اشاره به انقباض بیشتر برای مهار رشد دستمزدها کرد، یورو افزایش یافت. یک ضربدر MA صعودی در نمودار روزانه بهبود این جفت را تایید می کند. شکست بالاتر از اوج اکتبر 0.8860 ممکن است یورو را در حرکتی سریع به بالای 0.9100 در سال جاری برساند. 0.8900 مقاومت بعدی و 0.8970 در شروع فروش سپتامبر آخرین مانع است. یک RSI بیش از حد خرید می تواند یک عقب نشینی محدود ایجاد کند که می تواند پیشنهادهایی را از طرفداران روند جذب کند. بین 0.8820 و 0.8790 یک منطقه جستجوی مهم است.

GER 40 تحت فشار باقی می ماند

گرافیک DE40

Dax 40 به دلیل ترس سرمایه گذاران از اقدامات تهاجمی تر بانک های مرکزی کاهش یافت. در نمودار روزانه، پس از رسیدن به اوج ژوئن گذشته یعنی 14700، یک متقاطع نزولی MA می تواند منادی اصلاح عمیق تر باشد. اگر روی نمودار ساعتی زوم کنید، تثبیت افقی نشانه ای از نوسانات لحظه ای است. 14150 در بالای آخرین جهش، با میانگین متحرک 20 روزه مطابقت دارد و شکست نخوردن بالاتر از گاوها به معنای پایین آمدن مسیر کمترین مقاومت است. 13850 پشتیبانی فوری است.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد JPY با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده