• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – ین استیم را از دست می دهد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – ین استیم را از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - ین استیم را از دست می دهدAUDUSD ثابت می ماند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - ین استیم را از دست می دهد

دلار استرالیا در حال تثبیت است زیرا دقایق RBA برای افزایش های کوچکتر در بحبوحه کاهش قیمت مسکن بحث می کنند. در نمودار روزانه، متقاطع MA صعودی پس از شکست بالای 0.6500 نشانه ای است که احساسات ممکن است تغییر کند. اما معامله گران ممکن است تمایلی به تعقیب پیشنهادهای بالا در این نزدیکی نداشته باشند 0.6730. اگر خریداران شروع به کسب سود کنند، شرایط RSI بیش از حد خرید می تواند باعث عقب نشینی شود. 0.6580 اولین سطحی است که انتظار خرید را دارد و منطقه حدود 0.6450 یک سطح کلیدی برای معتبر نگه داشتن رالی هفته گذشته است.

EURJPY باز می گردد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - ین استیم را از دست می دهد

ین ژاپن پس از اینکه کورودا، رئیس بانک مرکزی آمریکا گفت که بانک مرکزی به تسهیل پولی پایبند خواهد ماند، کاهش یافت. نوسان وحشی اخیر موقعیت‌های کوتاه‌مدت را متزلزل کرده است و قیمت ممکن است به سمتی منحرف شود تا گرد و غبار بنشیند. از منظر میان مدت، تا زمانی که یورو بالای 141.00 باشد، روند صعودی دست نخورده باقی خواهد ماند. پرش 143.00 در پایه شکست صعودی قبلی نشان می دهد که گاوها نزول را خریده اند. بسته شدن بالای 145.00 می تواند منجر به 147.00یک مانع کلیدی برای رفع قبل از از سرگیری روند صعودی.

GER 40 می تواند یک نفس بکشد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - ین استیم را از دست می دهد

سهام ثابت بود زیرا والر، رئیس فدرال رزرو گفت که بازار ممکن است از خودش جلوتر رفته باشد. رالی بالای اوت 13970 خرس ها را در حالت دفاعی قرار داد. Dax 40 به سمت اوج ژوئن گذشته و یک منطقه عرضه اصلی در بین آن حرکت می کند 14500 و 14700. یک شکست صعودی می تواند خوش بینی را در میان مدت دوباره شعله ور کند. اما افزایش بیش از حد RSI می‌تواند باعث بهبود محدود شود، که می‌تواند توسط گاوها به عنوان یک فرصت خرید ارزان تلقی شود. سطح روانی 14000 اولین حمایت خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد AUD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.