• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار

GBPUSD پایین است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار

پوند پس از هشدار BoE نسبت به رکود طولانی مدت کاهش یافت. قیمت در نزدیکی اوج سپتامبر (1.1700) و شکست زیر آن حرکت خود را از دست داد 1.1440 خریداران را به بسته بندی فرستاد و آن را به مقاومت تبدیل کرد. فقدان پیشنهادات در پایه (1.1300) شکست صعودی اخیر، یک علامت هشدار دهنده است که احساسات محتاطانه شده است. 1.1100 یک پشتیبان مهم است و هنگامی که RSI به منطقه فروش بیش از حد فروخته می‌شود، می‌توان رفتار «افت خرید» را انتظار داشت. با این حال، نقض آن می تواند استرلینگ را در برابر فشار فروش مجدد آسیب پذیر کند.

USDNOK مقاومت را بالا می برد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار

دلار آمریکا از نشست جنگ طلبانه فدرال رزرو حرکت خود را حفظ کرده است. این جفت پس از شکستن از بالاترین سطح آوریل 2020 در 10.8000، در شکل پرچم تثبیت شد. خوش بینی در میان مدت دست نخورده باقی می ماند و آخرین رالی کاتالیزور می تواند نشان دهنده ادامه روند صعودی باشد. جهش بالای 10.5500 سود کوتاه را خالی کرد. 10.7000 یک مقاومت کلیدی است و شکست باعث افزایش شدید بالای 11.0000 می شود. 10.4000 پس از اینکه RSI افزایش بیش از حد را نشان داد، پشتیبانی پس‌کش فوری است.

NAS 100 یک طبقه بحرانی را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار

نزدک 100 سقوط می کند زیرا تعداد کمتری از ادعاهای بیکاری در ایالات متحده دستور کار سختگیرانه را تقویت می کند. قبل از آن، شکست آزمایشی زیر 10900 موقعیت گاوها را تضعیف کرد. شکست در رسیدن به بالاترین سطح بالای 11650 نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت پایین خواهد آمد. یک افت شدید در زیر گفته حمایت قطعا طرف خرید را از بین می برد. بازگشت مجدد به احتمال زیاد توسط محدود شده است 11060. 10450 آخرین سطح برای نجات وضعیت خواهد بود. شکست نزولی می تواند دور دیگری از فروش را آغاز کند و به طور موثر بازار نزولی را از سر بگیرد.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد GBP آزمایش کنید! حساب Orbex خود را باز کنید و اکنون تجارت را شروع کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.