• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – پوند تحت فشار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشارEURGBP در حال آزمایش مقاومت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار

پوند پس از ابراز نگرانی BoE از یک رکود طولانی مدت کاهش یافت. در نمودار روزانه، تثبیت تقریباً 3 ماهه ممکن است پس از شمع صعودی بالای 0.8650 به پایان رسیده باشد. این جهش احتمالاً ناشی از پوشش کوتاه معامله‌گران در سمت اشتباه است. قیمت به مقاومت در رسید 0.8770 که در منطقه عرضه قرار دارد و تا اوج ماه گذشته در 0.8830 گسترش می یابد. یک شکست صعودی باعث از سرگیری رالی در میان مدت خواهد شد. در همین حال، 0.8620 یک پشتیبان کلیدی برای دست نخورده نگه داشتن ریباند است.

XAGUSD برای پشتیبانی در تلاش است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار

نقره کاهش یافته است، در حالی که دلار شاهد افزایش شدید در سراسر صفحه است. یک واگرایی نزولی در RSI نشان دهنده کندی در رالی بود. پس از صعود دو برابری در سطح روانی 24.00، موج اول سودگیری قیمت را به زیر 23.20 رساند و گاوها را در حالت تدافعی قرار داد. شماره دور بعدی ساعت 22:00 منطبق با پایه شکست قبلی و میانگین متحرک 30 روزه است که آن را به منطقه ای مورد علاقه تبدیل می کند. شکست آن ممکن است تا ساعت 21:00 باعث اصلاح عمیق‌تر شود. ساعت 23.50 به یک مانع جدید تبدیل شد.

GER 40 در حالت انحلال

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پوند تحت فشار

Dax 40 در فصل تعطیلات احساس ریسک را کاهش می دهد. رالی نزدیک به بالاترین رقم ژوئن گذشته یعنی 14700 متوقف شد. سپس شکست به پایین تر از پایان (14150) ادغام قبلی، موقعیت های اهرمی را مجبور به بسته شدن کرد و باعث نوسان در روند شد. سطح روانی 14000 نتوانست فروش را مهار کند و به یک مقاومت جدید تبدیل شد. 13600 پشتیبانی بعدی است با فرورفتن RSI در قلمرو فروش بیش از حد، کسانی که به دنبال خرید این کاهش هستند ممکن است بخواهند منتظر بمانند تا انحلال تسویه شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد GBP با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده