• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – پشتیبانی از ضرر دلار

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – پشتیبانی از ضرر دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پشتیبانی از ضرر دلارEURUSD دوباره کشش را به دست می آورد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پشتیبانی از ضرر دلار

پس از اینکه پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا از کاهش سرعت افزایش نرخ بهره خبر داد، دلار آمریکا کاهش یافت. نزدیک شدن به بالاترین سطح اخیر 1.0450 نشانه دلگرم کننده ای بود که خوش بینی همچنان حاکم است. اما سطح روانی از 1.0500 باعث افزایش سود شد. پس از یک پرش 1.0300 و بالاتر از 1.0390، آزمایش مجدد 1.0500 و شکست صعودی، ارز واحد را در برابر دلار آمریکا به بالاترین سطح 5 ماهه خود (1.0600) می رساند. پایین تر، 1.0220 نزدیک به میانگین متحرک 30 روزه یک کف بحرانی است.

USOIL پایداری را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پشتیبانی از ضرر دلار

قیمت نفت با کاهش شدید ذخایر آمریکا حمایت می شود. پس از اینکه WTI به زیر سطح 76.60 در سپتامبر رسید، احساسات در بهترین حالت محتاط باقی می ماند. شرایط بیش از حد فروش مکرر RSI برخی از شکارچیان را به خود جلب کرده است. 81.70 از جهش محو شده قبلی اولین مقاومت کلیدی است. پس از آن، منطقه تلاقی در 84.50، یک مقاومت تبدیل شده به حمایت که با میانگین متحرک 30 روزه مطابقت دارد، می تواند شاهد پیشنهادات خرس های میان مدت باشد. یک قطره پایین تر 77.00 ممکن است فشار فروش را تجدید کند.

UK 100 بر مقاومت عمده غلبه کرد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - پشتیبانی از ضرر دلار

با افزایش نرخ‌های پایین‌تر وجوه در ایالات متحده توسط سرمایه‌گذاران، سهام افزایش یافت. FTSE 100 بالاتر از اوج 7575 در اوت گذشته شکست که می تواند زمینه را برای تمدید در هفته های آینده فراهم کند. در نمودار روزانه، سه قله در اطراف 7650 آخرین سنگر فروشندگان است و شکست پس از نزدیک به نه ماه تثبیت قابل توجه خواهد بود. خرس ها ممکن است سعی کنند طرف خود را تغییر دهند و برای ادامه روند صعودی حمایت کنند. با ورود RSI به قلمروی بیش از حد خرید، 7550 اولین سطحی است که در صورت خروج انتظار منافع بعدی را دارد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.