• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – نبردهای USD برای پایین

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – نبردهای USD برای پایین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - نبردهای USD برای پایینUSDCHF پایین ترین سطح ماه اوت را شکست

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - نبردهای USD برای پایین

دلار آمریکا سقوط کرد زیرا معامله گران موضع فدرال رزرو را با توجه به کاهش تورم ارزیابی کردند. افت شدید به زیر سطح حمایت روزانه در 0.9740، خریداران بیشتری را نجات داد. پس از آن، یک فشار قوی به زیر 0.9500 نشانه آن بود که برگشت گاوها را غافلگیر کرده بود و باعث انحلال گسترده شد. ارزش پایین در ماه اوت 0.9370 پشتیبانی بعدی است، اما خریداران ممکن است از گرفتن چاقویی که در حال سقوط است، احتیاط کنند. شکست نزولی راه را برای نزول به 0.9300 هموار می کند. حمایت تبدیل به مقاومت شد 0.9500 اولین مانع در هنگام نشستن گرد و غبار است.

EURGBP با پشتیبانی روبرو می شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - نبردهای USD برای پایین

پوند از تولید ناخالص داخلی خوش‌بینانه در سه ماهه سوم حمایت کرد. این جفت به دنبال حفظ سودهای اخیر خود در بالای 0.8780 است که پیش نیازی برای تحقق یک بهبود پایدار است. آخرین اصلاح در بالاتر از حد پایین قبلی متوقف شد 0.8700، نشانه علاقه شدید به حفظ مزیت ارز واحد است. نزدیک به بالا 0.8820 می تواند شتاب را جذب کند و باعث صعود شدید بالای 0.8900 شود، که نشان دهنده بازگشت صعودی در روند است. در جهت نزولی، 0.8650 دومین خط دفاعی در صورت نوسان است.

SPX 500 در حال تست مقاومت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - نبردهای USD برای پایین

S&P 500 به دلیل خوش بینی نهفته فدرال رزرو در حال افزایش است. افزایش عمودی بالای 3900، متقاطع صعودی MA در نمودار روزانه را تأیید می کند، که نشان دهنده شتاب به سمت صعود است. این شاخص سطح روانی را آزمایش می کند 4000، که همچنین حمایت قبلی از فروش اواسط سپتامبر است. یک شکست، بالاترین رقم سپتامبر 4150 را نزدیک می کند. RSI نشان دهنده افزایش بیش از حد است و ممکن است خریداران روزانه را وادار به کسب سود در منطقه عرضه کند. مقاومت چرخش حمایت در 3900 اولین سطح برای نظارت خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.