• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – مقاومت پروب GBP

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – مقاومت پروب GBP

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مقاومت پروب GBP


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مقاومت پروب GBP

GBPUSD تسکین محدودی پیدا می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مقاومت پروب GBP

پوند ضررهای ناشی از حدس و گمان افزایش اضطراری نرخ بهره را جبران می کند. پس از شکستن به پایین‌ترین سطح مارس 2020 نزدیک به 1.1500 پوند به پایین‌ترین حد تاریخ سقوط کرد. 1.0350. RSI بسیار بیش از حد فروش در نمودار روزانه معامله گران را ترغیب کرد تا برخی از تراشه ها را از جدول خارج کنند. با این حال، فشار فروش قوی از طرف پیروان روند را می توان به عنوان مقاومت پروب پوند انتظار داشت. 1.1050 اولین مانع خواهد بود و 1.1350 بالاتر از میانگین متحرک 20 ساعته سطح کلیدی است که می تواند جهش را تحت کنترل نگه دارد.

NZDUSD همچنان تحت فشار است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مقاومت پروب GBP

دلار نیوزیلند به دلیل نگرانی از رشد بازارها کاهش یافت. این کاهش به دنبال شکست کیوی در بازگشت به پایین ترین سطح ماه می 2020 (0.5930) شتاب گرفت. حرکت نزولی و بدبینی ممکن است همچنان قیمت را به سمت جنوب سوق دهد. شرایط فروش بیش از حد RSI می تواند باعث جهش های پراکنده شود. 0.5740 مقاومتی است که در آن خرس ها می توانند مشتاق فروش قدرت باشند. مبارزه برای شکست به سمت صعود نشان دهنده عدم تمایل خرید پایدار است و این جفت می تواند به سمت حرکت سوق پیدا کند. 0.5600 و سپس به پایین ترین حد مارس 2020 حدود 0.5500 می رسد.

US 30 از طبقه بحرانی عبور می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مقاومت پروب GBP

داوجونز 30 به دلیل ترس از افزایش بیش از حد انقباضات فدرال رزرو دچار لغزش شده است. شکستن زیر سطح 29800 در ژوئن ممکن است سرنوشت شاخص را مخدوش کرده باشد و آن را در مسیر نزولی قرار دهد. شکست همچنین نزولی متقاطع MA در نمودار روزانه را تأیید می کند که نشان دهنده شتاب به سمت پایین است. 28500 می تواند هدف بعدی باشد یک جهش کوتاه ممکن است با از سرگیری روند نزولی، علاقه فروش بیشتری را به خود جلب کند، در حالی که گاوهای نر به دام افتاده ممکن است سعی کنند خود را در منطقه عرضه نزدیک به سطح روانی نجات دهند. 30000تشدید بی ثباتی در روند.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد GBP آزمایش کنید! حساب Orbex خود را باز کنید و اکنون تجارت را شروع کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – مقاومت پروب GBP اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.