• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – مبارزه دلار در سراسر هیئت

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – مبارزه دلار در سراسر هیئت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مبارزه دلار در سراسر هیئتNZDUSD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مبارزه دلار در سراسر هیئت

ارزش دلار نیوزلند در آستانه نشست سیاست گذاری فدرال رزرو پایین آمد. این جفت به مقاومت درست زیر اوج اوت برخورد کرد 0.6460. سود خریداران کوتاه مدت با فروش توسط کسانی که به بازار نزولی میان مدت در این منطقه تلاقی اعتقاد دارند ترکیب می شود. واگرایی نزولی RSI از قبل نشانه ای از کندی در رالی بود. 0.6250 نزدیک به اوج های قبلی اولین سطح برای سنجش علاقه خرید است. 0.6160 دومین لایه محافظ برای گاوها در صورت اصلاح عمیق تر است.

EURJPY در حال آزمایش مقاومت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مبارزه دلار در سراسر هیئت

ین ژاپن تضعیف می شود در حالی که BoJ به طور قطعی ضعیف باقی می ماند. این جفت پس از شکستن به کمتر از 141.00 در اکتبر شاهد افزایش فشار بود. 144.70 در ابتدای فشار نزولی قبلی یک مانع بزرگ است. شکست صعودی می تواند جفت را به بالای 146.00 برساند و روند صعودی را در هفته های آینده به مسیر خود بازگرداند. با این حال، اگر خریداران نتوانند آن را تسویه کنند، ارز واحد می تواند به سمت جنوب بازگردد. یک قطره زیر 143.20 فروش مجدد به سمت 142.00 را آغاز می کند، که یک سطح حیاتی برای معتبر نگه داشتن جهش فعلی است.

پشتیبانی SPX 500 متوقف می شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - مبارزه دلار در سراسر هیئت

S&P 500 پس از افزایش اندک ادعاهای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته افزایش یافت. شاخص از شهریور گذشته در منطقه عرضه (4130) با مشکل مواجه شده است. سقوط به زیر پایه حرکت صعودی قبلی در 3950، گاوها را به هم ریخت. این عدم پیگیری می‌تواند منجر به بازگشت نزولی شود، زیرا ممکن است طرف خرید وثیقه را انتخاب کند. فقط بالا رفتن از سطح روانی 4000 علاقه بیشتر و بازیابی سیگنال را جلب خواهد کرد. در زیر 3905خرس ها کنترل می شوند و به سمت 3840 پیش می روند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده