• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – قدرت سود یورو

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – قدرت سود یورو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - قدرت سود یوروEURUSD پشتیبانی پیدا می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - قدرت سود یورو

دلار با PMI نامطلوب هم در بخش تولید و هم در خدمات دست و پنجه نرم کرد. یورو تحت فشار مقاومت قرار گرفت 1.0450 از تابستان گذشته این جفت سودهای خود را پس از یک صعود ده روزه متوالی در اوایل این ماه تثبیت کرد. سقوط به زیر 1.0280 برخی از خریداران را تحت تأثیر قرار داد، اما قیمت از 1.0220 بازگشت. بازگشت نزدیک به بالاتر از مقاومت ذکر شده می تواند رالی را به سمت 1.0600 از سر بگیرد. 1.0340 پشتیبانی فوری در صورت معکوس شدن زمانی که RSI دوباره وارد منطقه اشباع خرید می شود.

USOIL بازیابی نمی شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - قدرت سود یورو

نفت خام WTI با افزایش ذخایر بنزین که ترس از تضعیف تقاضا را تشدید کرد، کاهش یافت. بسته شدن به پایین‌تر از 76.50 در سپتامبر، تأیید می‌کند که خرس‌ها همچنان در راس کار هستند و جهش سه ماه گذشته را باطل می‌کند. یک جهش مختصر بالاتر از سطح روانی 80.00، فروشندگان روزانه را بر آن داشت که پوشش دهند. با این حال، این کالا هنوز از جنگل خارج نشده است. 82.00 نزدیکترین مقاومت است و طرف خرید قبل از اینکه بتواند به بهبودی امیدوار باشد باید 85.00 را پاک کند. در غیر این صورت، 72.00 توقف بعدی خواهد بود

UK 100 مقاومت بسیار خوبی را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - قدرت سود یورو

FTSE 100 از عملکرد قوی سهام کالا پشتیبانی می کند. این شاخص بالاترین سطح سپتامبر و سطح روانی را مورد آزمایش قرار داد 7500. این بدان معنی است که اکنون در تقاطع بین یک بازگشت صعودی یا ادامه نزولی برای هفته های آینده قرار دارد. بسته شدن صعودی می‌تواند راه را برای صعود به بالاترین رقم امسال یعنی 7670 هموار کند. شرایط خرید بیش از حد RSI می‌تواند باعث عقب نشینی شود. 7390 به عنوان یک تکیه گاه تازه 7290 در میانگین متحرک 20 روزه سطح دیگری برای سنجش تعهد گاوها خواهد بود.