• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – طلا انتظار شکست را دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – طلا انتظار شکست را دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - طلا انتظار شکست را داردNZDUSD در تلاش است تا به عقب برگردد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - طلا انتظار شکست را دارد

دلار نیوزیلند به دلیل ناامید شدن داده‌های خرده‌فروشی در سه ماهه دوم، ارزش دلار نیوزلند را پایین می‌آورد. این جفت در حال کاهش منطقه جستجو (0.6150) نسبت به شکست صعودی در اواسط جولای است. واگرایی رو به بالا RSI نشان دهنده تاخیر فروش است و می تواند راه را برای جهش هموار کند. مقاومت در بالای پشتیبانی را ببندید 0.6240 به عنوان تایید عمل می کند و کیوی را به مسیر خود باز می گرداند. صعود بالای 0.6310 می تواند احساسات را دوباره به سمت صعود تغییر دهد. به سمت پایین، پایین بیایید 0.6150 می تواند قیمت را به آستانه بحرانی 0.6070 ارسال کند.

XAUUSD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - طلا انتظار شکست را دارد

در حالی که معامله گران منتظر نظرات فدرال رزرو از جکسون هول هستند، طلا تثبیت می شود. از آنجایی که این فلز گرانبها بیش از نیمی از سودهای اخیر خود را از دست داده است، گاوها به دنبال حفظ بالای حمایت کلیدی (1680) در نمودار روزانه هستند زیرا شکست آن می تواند در میان مدت باعث بازگشت نزولی شود. RSI بیش از حد فروش نزدیک به شروع رالی اواخر ژوئیه باعث جلب توجه خریداران شد. 1730 پشتیبانی متوسط ​​است و 1705 آخرین سنگر گاوها است. 1762 اولین مانعی است که باید مطرح کرد. فقط یک رالی بالای 1790 می تواند به بهبودی پایدار منجر شود.

USOIL بالاتر می رود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - طلا انتظار شکست را دارد

پس از پیشنهاد عربستان سعودی برای کاهش تولید، نفت خام WTI افزایش یافت. هر دو میانگین متحرک 20 و 30 روزه قبلاً به عنوان مقاومت در عقب نشینی یک ماهه عمل می کردند. شکست بالای 95.00 و MA باعث شد تا فروشندگان پوشش دهند و فشار نزولی کاهش یابد. 98.00 در آغاز فروش ماه آگوست می‌تواند مانع بعدی باشد که می‌تواند در را به سمت بالاترین قیمت اخیر در 102.00 باز کند. در همین حال، وضعیت اضافه خرید RSI به طور موقت دامنه بازگشت را محدود کرده است. 92.00 یک پشتیبانی جدید است که به قیمت اجازه می دهد نفسی بکشد.

استراتژی خود را در مورد عملکرد طلا با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.