• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – سود پوند تلفیقی

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – سود پوند تلفیقی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سود پوند تلفیقی


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سود پوند تلفیقی

GBPUSD برای تست سقف اصلی

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سود پوند تلفیقی

پوند پس از بازنگری رو به بالا شاخص PPI اکتبر، جایگاه خود را حفظ کرد. همانطور که این جفت به اوج ماه اوت نزدیک می شود 1.2270، واگرایی رو به پایین RSI یک علامت هشدار دهنده است که ممکن است رالی در حال اتمام باشد. در این حوزه عرضه عمده می توان سودهایی را انتظار داشت، در حالی که کسانی که دیدگاه های نزولی را در میان مدت حفظ می کنند ممکن است سعی در فروش داشته باشند. با این حال، شکست صعودی می‌تواند راه را برای بازگشت هموار کند. 1.2020 اگر استرلینگ شروع به کاهش کند، اولین حمایت است و 1.1900 سطح دیگری برای اندازه گیری علاقه پیروان است.

EURCHF انتظار شکست را دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سود پوند تلفیقی

پس از آنکه مقامات بانک مرکزی اروپا فشار بر دستمزدها را کاهش دادند، یورو نرم شد. پس از شکسته شدن بالاتر از قله 0.9830 در سپتامبر، یورو به حمایت ثابت بالای 0.9720 رسید. پس از آن، سطوح پایین‌تر، علاقه فزاینده‌ای به حفظ این جفت را نشان می‌دهند. 0.9890 مقاومت زیادی برای پاک کردن قبل از رباند وجود دارد. صعود به بالاترین سطح اخیر 0.9950، ارز واحد را در یک مسیر صعودی در هفته های آینده قرار می دهد. از سوی دیگر، 0.9760 در صورتی که نوسان منجر به یک عمل جانبی پایدار شود، نگهبان است.

GER 40 به مقاومت بحرانی برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سود پوند تلفیقی

Dax 40 در تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم آلمان با ثبات است. شرایط خرید بیش از حد RSI نشانه ای از کشش بیش از حد است. در حالی که شاخص بالاترین سطح ژوئن را آزمایش می کند 14700معامله گران کوتاه مدت ممکن است به دنبال کاهش قرار گرفتن در معرض خود باشند. 14370 اولین تعمیر و نگهداری است و نقض آن می تواند بهانه ای برای وثیقه به خریداران بدهد. سپس 14150 در محل تلاقی میانگین متحرک پایین روزانه و 20 روز اخیر، یک سطح کلیدی برای جلوگیری از انحلال گسترده تر خواهد بود. در روند صعودی، شکستن بالاتر از سقف می تواند زمینه را برای یک بازگشت صعودی در میان مدت فراهم کند.

استراتژی خود را در مورد چگونگی عملکرد GBP آزمایش کنید! حساب Orbex خود را باز کنید و اکنون تجارت را شروع کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – سود تلفیقی پوند اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس اوربکس پدیدار شد.