• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – سرعت سود دلار

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – سرعت سود دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سرعت سود دلار


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سرعت سود دلار

USDCHF در حال افزایش مقاومت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سرعت سود دلار

دلار آمریکا در حالی افزایش می‌یابد که مقامات فدرال‌رزرو موضع سختگیرانه خود را تکرار می‌کنند. یک واگرایی نزولی در RSI زیرا جفت منطقه عرضه اوج اوت (0.9650) را شکست داد، به دلیل عدم تایید، یک سیگنال نادرست بود. در عوض، شکست صعودی باعث شد که فروشندگان موقعیت های خود را پوشش دهند و می تواند باعث افزایش پایدار در بازار شود. 0.9740. RSI بیش از حد خرید می تواند به طور موقت ارزش دلار را کاهش دهد زیرا معامله گران روزانه سود می کنند. 0.9580 در پایه آخرین ضربه نزدیکترین تکیه گاه و لایه دوم 0.9540 قرار دارد.

AUDUSD پشتیبانی را قطع می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سرعت سود دلار

دلار استرالیا با کاهش ریسک پذیری در سراسر جهان کاهش یافت. این جفت در آغاز انحلال ژوئن (0.7130) با فشار فروش قوی مواجه شد. سقوط به زیر 0.6950 گاوها را در حالت تدافعی قرار داد و روند ریکاوری این ماه را باطل کرد. پس از آن، افت بیشتر به زیر 0.6870 می تواند بر احساسات تاثیر بگذارد. 0.6800 در آغاز شکست صعودی قبلی، سطح بعدی برای سنجش علاقه خرید است. 0.6960 به یک مقاومت کلیدی تبدیل شده است که در آن می توان از خرس ها انتظار داشت قدرت بفروشد.

GER 40 برای پشتیبانی در تلاش است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - سرعت سود دلار

سهام سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران نگران بودند که بانک های مرکزی مبارزه خود را با تورم مضاعف کنند. داکس 40 در آغاز یک اصلاح عمیق در ژوئن (13960) به سمت جنوب چرخید. به عنوان نشانه ای از افزایش بیش از حد، واگرایی نزولی RSI شرایط خرید مکرر این اندیکاتور را تشدید کرد. نزول اولیه به زیر 13730، موقعیت های فروش را به بیرون راند. سپس فرو رفتن زیر 13460 یک انحلال بود زیرا خریداران بیشتری نجات یافتند. 13100 پشتیبانی روزانه بوده و تخلف از آن می تواند منجر به مناقصه تا سقف 12700 شود. 13530 به منطقه عرضه تبدیل شده است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

پست تجزیه و تحلیل بازار روزانه – سرعت سود دلار برای اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.