• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان بالاست

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان بالاست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان بالاست


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان بالاست

NZDUSD به کاهش ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان بالاست

دلار نیوزیلند با کاهش ریسک پذیری همچنان کاهش می یابد. یک تلاقی MA نزولی در نمودار روزانه به یک شتاب رو به پایین اشاره می کند. یک جهش کوتاه به 0.6190 نشان دهنده یک باد مخالف قوی است. گاوها باید 0.6250 را مجدداً دریافت کنند تا بهبودی پایدار تحقق یابد. در غیر این صورت، 0.6060 در پایین ترین سطح جولای یک کف بحرانی است و شکست آن می تواند باعث ادامه نزولی شود و این جفت ارز را به سطح روانشناختی سوق دهد. 0.6000. 0.6110 اولین مقاومتی است که پیروان روند می توانند به دنبال فروش باشند.

EURJPY در حال افزایش است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان بالاست

یورو به دلیل فعالیت های تولیدی ضعیف تر در سراسر بلوک با مشکل مواجه شده است. متقاطع صعودی MA در نمودار روزانه حاکی از بهبود احساسات پس از بازگشت جفت از 133.50 است. قیمت پس از پاکسازی منطقه عرضه در اطراف، دستاوردهای اخیر خود را تثبیت کرد 138.30 و دومی تبدیل به یک تکیه گاه جدید شد. سطح روانی 140.00 باعث ایجاد مقداری سود شد، اما واگرایی جهتی همچنان پابرجاست و ممکن است دنبال‌کنندگان بیشتری را جذب کند. با افزایش مجدد مومنتوم، بالاترین نرخ جولای در 142.20 می تواند هدف بعدی باشد.

NAS 100 پشتیبانی حیاتی را ارائه می دهد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار همچنان بالاست

نزدک 100 در نوسان است زیرا فدرال رزرو ثبات قیمت را اولویت اول خود قرار می دهد. کاهش به زیر 13000، خریداران را نجات داد و فشار فروش را تشدید کرد. شاخص به سمت بالا حرکت می کند 12000 بر اساس یک شکست صعودی در اواخر جولای. این یک منطقه حیاتی برای حفظ خوشبینی محو شده است. شکست نزولی نشان دهنده عدم تعهد خریدار است و رالی قبلی را به یک گربه مرده تبدیل می کند. یک RSI بیش از حد فروش باعث جذب برخی از علاقه خرید در منطقه جستجو شد 12500 یک مقاومت جدید است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار همچنان بالاست اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.