• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار عقب نشینی محدودی را مشاهده می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار عقب نشینی محدودی را مشاهده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی محدودی را مشاهده می کندGBPUSD در حال آزمایش منطقه تقاضای اصلی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی محدودی را مشاهده می کند

دلار آمریکا افزایش می‌یابد زیرا با وجود رشد متوسط ​​دستمزدها، استخدام همچنان قوی است. با نزدیک شدن این جفت به پایین ترین سطح مارس 2020 در حدود 1.1450، وضعیت فروش بیش از حد در RSI فروشندگان را وادار می کند تا برخی از تراشه ها را از جدول خارج کنند. همراه با “افت خرید” در این منطقه جستجو، پوند می تواند حمایتی پیدا کند. 1.1650 نزدیکترین مقاومتی است که می توان از پیروان روند انتظار داشت قدرت بفروشند. به پایین‌ترین سطح مارس 2020 سقوط کنید 1.1450 آخرین خریداران را بیرون می کشد و در را برای گسترش بیشتر در جنوب باز می کند.

XAUUSD در تلاش است تا به عقب برگردد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی محدودی را مشاهده می کند

شمش مهلت موقت در لیست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی مختلط پیدا می کند. اقدام قیمت بالاتر از پایین ترین سطح جولای و آستانه بحرانی است 1680. این یک لحظه حیاتی است، زیرا یک شکست، بهبود قبلی را باطل می کند و فلز گرانبها را به سمت مارپیچ رو به پایین می فرستد. ترکیب سود گرفتن توسط معامله گران کوتاه مدت و شکار معامله توسط معامله گران میان مدت می تواند قیمت را افزایش دهد. 1724 اولین مقاومت است و شکست آن می تواند پیشنهادات را به مقاومت تبدیل شده در حمایت در 1745 برساند.

GER 40 به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی محدودی را مشاهده می کند

در حالی که سرمایه گذاران برای انقباض بیشتر توسط بانک های مرکزی آماده می شوند، سهام همچنان تحت فشار هستند. یک متقاطع نزولی MA در نمودار روزانه نشان می دهد که احساسات به سمت محتاط تغییر کرده است و فشار فروش ممکن است تشدید شود. در نمودار ساعتی، شاخص در شروع رالی اواسط ژوئیه در ساعت حمایت پیدا کرد 12550ولی 13040 ثابت کرد که شکستن سطح دشواری است. شوک‌ها می‌توانند Dax 40 را به پایین‌ترین سطح نزدیک به 12420 برگردانند، که سطحی است که بهبود را از ادامه نزولی جدا می‌کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.