• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار عقب نشینی می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار عقب نشینی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی می کند


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی می کند

EURUSD در حال تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی می کند

دلار آمریکا عقب نشینی می کند زیرا معامله گران از یک تجارت شلوغ سود می برند. وضعیت اشباع فروش RSI در نمودار روزانه نشان‌دهنده فرسودگی بالاتر از برابری است و دلار می‌تواند از اتاق تنفس استفاده کند. از آنجایی که واگرایی به سمت پایین باقی می ماند، معامله گران ممکن است به دنبال نقطه فروش بالاتری باشند. واگرایی صعودی RSI حاکی از کند شدن شتاب فروش است و افزایش بالای 0.9700 فروشندگان بیشتری را وادار به پوشش آن کرده است. 0.9810 مقاومت بعدی است و احساسات کوتاه مدت بهبود نخواهد یافت مگر اینکه 1.0050 شکسته شود. 0.9540 نزدیکترین پشتیبانی شد.

XAUUSD در حال آزمایش انعطاف‌پذیری است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی می کند

شمش زیان را با کاهش ارزش دلار در سراسر صفحه بازیابی می کند. با این حال، این فلز گرانبها پس از اینکه گاوها در حوالی سال 1680 از کف بحرانی تسلیم شدند، تحت فشار باقی می‌ماند. یک تثبیت کوتاه سیگنالی بود که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول تغییر کرده است. 1615 برخی از علاقه‌مندان به خرید را به خود جلب کرده است، اما بیشتر معامله‌گران ممکن است از گرفتن چاقویی که در حال سقوط است محتاط باشند. دور دیگری از فروش می تواند طلا را به پایین ترین سطح آوریل 2020 در 1570 برساند. 1670 به مقاومت جدیدی تبدیل شده است که در آن خرس ها می توانند به دنبال فروش قدرت باشند.

USOIL در حال بازگشت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار عقب نشینی می کند

WTI با کاهش بیش از حد انتظار ذخایر نفت خام ایالات متحده بازگشت. افت به زیر 82.00 فشار روی طرف خریدار را مجدداً افزایش داد و جهش اخیر را باطل کرد. دنبال کنندگان روند ممکن است این را به عنوان سیگنالی برای اضافه کردن به شرط بندی خود در نظر بگیرند. قیمت با شکار مقرون به صرفه به بالای پایین ترین سطح امسال یعنی 75.00 حرکت می کند 77.00. RSI بیش از حد خرید ممکن است صعودی را محدود کند. حمایتی که تبدیل به مقاومت شد 83.40 با میانگین متحرک 20 روزه مطابقت دارد و می تواند یک منطقه ازدحام باشد. در جهت صعودی، انتظار می رود فروش شرکت در منطقه عرضه تا سقف 87.00 باشد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار عقب نشینی می کند اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.