• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار زیان را بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار زیان را بازیابی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار زیان را بازیابی می کندEURUSD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار زیان را بازیابی می کند

دلار آمریکا پس از افزایش سریع قیمت‌های مصرف‌کننده بیش از حد انتظار در ماه گذشته، جهش کرد. رالی یورو در منطقه عرضه در حوالی 1.0190 متوقف شد، پس از آن شکست به زیر 1.0090 باعث شد تا موقعیت های اهرمی لانگ کوتاه بسته شوند. پس از سقوط RSI در قلمرو فروش بیش از حد، برخی از معامله گران ممکن است وسوسه شوند که نزول بین آنها را خریداری کنند 0.9950 و سطح برابری 0.9870 یک آستانه بحرانی است و شکستن آن می تواند جهش فعلی را باطل کند و ارز واحد را به زیر 0.9800 برساند. در جهت بالا، 1.0090 تبدیل به مقاومت شد

XAUUSD در حال آزمایش پشتیبانی کلیدی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار زیان را بازیابی می کند

پس از اینکه تورم شدیدتر ایالات متحده باعث افزایش ارزش دلار در همه جا شد، طلا سقوط کرد. این فلز گرانبها پس از تثبیت در حمایت کلیدی سال 1690 راه خود را به سمت بالا باز کرد. اگرچه از دستاوردهای اخیر خود دست کشید و در نشانگر روانی متوقف شد. 1700. اقدام قیمت اکنون در یک دوراهی قرار دارد. عدم ارائه پیشنهادات بعدی می تواند مسیر فروش را تغییر دهد. سقوط به زیر 1690 می تواند سرنوشت آن را رقم بزند و باعث فروش طولانی مدت شود. 1713 اولین مانع است و گاوها باید قبل از اینکه بتوانند کنترل خود را به دست آورند، 1730 را از بین ببرند.

UK 100 در حال برخورد با مقاومت بزرگ است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار زیان را بازیابی می کند

سهام جهانی پس از گمراه شدن توسط داده های تورم سقوط کرد. FTSE 100 بیشتر ضررهای ناشی از انحلال اواسط آگوست را جبران کرده بود، اما نزدیک به بالاترین سطح قبلی 7570 به سمت جنوب چرخید.. فروش قوی زیر 7370 خریداران بیشتری را وادار به وثیقه کرد. 7270 در شروع شکست گاو یک سطح کلیدی برای دیدن اینکه آیا علاقه به اندازه کافی قوی برای دست نخورده نگه داشتن جهش وجود دارد یا خیر. یا 7180 می تواند آخرین سطح برای حمایت از شاخص در سطح باشد. 7380 اولین مقاومت است زیرا RSI بیش از حد فروش ممکن است باعث جهش محدود شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.