• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در عقب نشینی موقت

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در عقب نشینی موقت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگNZDUSD تاب آوری را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در عقب نشینی موقت

دلار آمریکا با تداوم تورم بالا در ماه سپتامبر کاهش یافت. در نمودار روزانه، پس از ورود RSI به منطقه اشباع فروش، این جفت یک نفس نفس کشید. سود فروشندگان برای بلند کردن کیوی به شکل معناداری کافی نیست. فشار قوی را می توان در نزدیکی مقاومت چرخشی در حمایت انتظار داشت 0.5700 که در میانگین متحرک 20 روزه قرار دارد و آن را به یک منطقه ازدحام تبدیل می کند. احساس تنها در صورتی معکوس می شود که 0.5810 از مسیر خارج شود. از سوی دیگر، مارس 2020 قیمت پایینی است 0.5500 یک طبقه بحرانی است.

XAGUSD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در عقب نشینی موقت

نقره در حال تثبیت است در حالی که دلار در حال تثبیت است. قیمت پس از مواجهه با علاقه شدید فروش در منطقه عرضه در حوالی ساعت 21.00 برای تثبیت دستاوردهای اخیر خود تلاش کرد. این فلز گرانبها با بازگشت به شروع رالی در یک دوراهی قرار دارد ساعت 18.50. گاو نر ممکن است در یک جهش بالاتر آرامش پیدا کند 19.60. این امر خوش‌بینی محو شده را باز می‌گرداند و راه را برای بهبود تا 20.50 هموار می‌کند. با این حال، شکست نزولی رالی را باطل می کند و ضرر را به زیر سطح حمایت روزانه در ساعت 18 افزایش می دهد.

SPX 500 تلفات را بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در عقب نشینی موقت

S&P 500 به عنوان یک شاخص CPI داغ قبلاً قدردانی شده بود. این شاخص پس از توقف در سطح 3800، تمام رشدهای قبلی را رها کرد. منطقه عرضه ممکن است آخرین فرصت برای خروج برای کسانی باشد که تابستان گذشته افت خریده اند. همچنین به این معنی است که می تواند فضای بیشتری در زیر وجود داشته باشد. در همین حال، 3500 پس از شکست صعودی در نوامبر 2020 شاهد هجوم علاقه به خرید بودیم. افزایش بیش از 3630 می‌تواند فروشندگان بیشتری را ترغیب به پوشش و 3730 مقاومت بعدی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.