• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای تحکیم است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای تحکیم است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای تحکیم استEURUSD سودها را تثبیت می کند

یورو دلار

یورو به لطف رویکرد جنگ طلبانه بانک مرکزی اروپا همچنان بالاست. یورو مسیر صعودی خود را حفظ کرد و RSI با بازگشت به منطقه خنثی در نمودار روزانه، مقداری از گرما را از رالی خارج کرد. تثبیت مداوم ممکن است به گاوها اجازه دهد تا بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه صعود کنند. اوج اخیر 1.0700 اولین مقاومت است و شکستن آن جفت را به بالاترین حد خود در ماه می یعنی 1.0780 می رساند که مانعی بزرگ در میان مدت است. 1.0570 پشتوانه مهمی برای حفظ علاقه خریداران در طول روز است.

USDJPY زیان را جبران می کند

USDJPY

در بحبوحه افزایش بازده اوراق قرضه دولتی، دلار آمریکا مقداری جایگاه از دست رفته را به دست آورد. حرکت قیمت به دنبال حفظ بالاتر از سطح 130.80 در ماه اوت است، زیرا شکست نزولی می تواند راه را برای ضعف طولانی مدت در سال جدید هموار کند. بازگشت ممکن است به دلیل سود فروشندگان در این منطقه جستجوی حیاتی باشد. 135.00 در تلاقی مقاومت تبدیل شده به حمایت و میانگین متحرک 20 روزه می تواند شکستن آن را دشوار کند. با این حال، شکست او جریان را به نفع گاوها تغییر داد. 132.70 نزدیکترین پشتیبانی است

US 30 همچنان در محدوده است

US30

داو جونز با کاهش نقدینگی و کم بودن داده های اقتصادی سرمایه گذاران را در حاشیه نگه می دارد، آب را زیر پا می گذارد. فروش فروش در اواسط دسامبر باعث شد خریداران کوتاه مدت نجات پیدا کنند. اگرچه آخرین اصلاح پیشنهادات را در منطقه تقاضای بحرانی در حدود 32500 ارائه کرد 33450 به گاو نر کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را بازیابد. 34400 نزدیک به بالاترین حد اخیر، یک مقاومت بزرگ است و اگر خریداران بتوانند پیشنهادات اخیر را در آنجا بالا ببرند، می‌تواند به مسیر خود بازگردد. از سوی دیگر، 32850 اولین پشتیبانی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده