• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای نگه داشتن

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای نگه داشتن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای نگه داشتنUSDJPY برخی از زیان ها را بازیابی می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای نگه داشتن

ین ژاپن با تولید ناخالص داخلی بهتر از حد انتظار در سه ماهه سوم رشد کرد. این جفت در نزدیکی پایین ترین سطح ماه آگوست در 134.20 حمایت محکمی یافت. افزایش اخیر احتمالاً ناشی از سود گرفتن توسط فروشندگان است، به این معنی که صحبت در مورد بهبود کامل خیلی زود است. 138.80 بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه اولین مانع است و گاوها باید قبل از اینکه بتوانند احساسات خود را تغییر دهند، مقاومت روزانه را در 141.50 برطرف کنند. 136.00 اولین سطح برای اندازه گیری قدرت علاقه خرید در صورت عقب نشینی است.

USDCAD در حال آزمایش مقاومت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای نگه داشتن

دلار کانادا با مشکل مواجه می شود زیرا فقدان راهنمایی های رو به جلو از سوی BoC به کاهش آهسته تر اشاره دارد. شکست بالاتر از بالاترین سطح قبلی در 1.3640 خرس ها را در حالت دفاعی قرار داد. ورود چندگانه RSI به منطقه بیش از حد خرید نشان دهنده فرسودگی بود و منجر به عقب نشینی شد زیرا حمایت تست شده قیمت مقاومت را در 1.3700. شکست می تواند راه را برای ادامه روند صعودی بالای سطح 1.3800 در نوامبر هموار کند. از سوی دیگر، 1.3580 نزدیکترین پشتیبانی است و 1.3400 یک سطح حیاتی برای دست نخورده نگه داشتن بازیابی است.

USOIL شاهد بازگشت محدودی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای نگه داشتن

نفت خام WTI با افزایش غیرمنتظره ذخایر سوخت آمریکا کاهش یافت. بسته شدن به پایین تر از پایین ترین سطح قبلی 73.70 نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول باقی می ماند. معامله‌گران بیشتری ممکن است به دنبال افزایش قدرت فروش باشند، زیرا این کالا در تلاش برای جبران ضرر است. شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است باعث بازگشت محدود شود. پیشنهادات را می توان در اطراف حمایت قبلی از 78.00. 82.50 یک مانع کلیدی است که احتمالاً قیمت را در پایین نگه می دارد. یک دور جدید فروش، قیمت را به پایین ترین سطح 12 ماهه و به سطح روانی می رساند 70.00.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده