• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای بازگشت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای بازگشت استEURUSD به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای بازگشت است

دلار آمریکا با کاهش محرک های فدرال رزرو در میان داده های جامد افزایش یافت. این جفت در قیمت 1.0600 تحت فشار قرار گرفت، که یک منطقه عرضه از فروش ژوئن گذشته است. سوگیری جهتی در کوتاه مدت باقی می ماند و گاوها ممکن است عقب نشینی را فرصتی برای شرط بندی ببینند. 1.0440 نزدیک به قله قبلی اولین ساپورت است. در زیر، پایین ترین سطح روزانه قبلی 1.0300 و 1.0220 در میانگین متحرک 30 روزه ممکن است با اصلاح عمیق تر مقابله کند. پشت را از بالا ببندید 1.0600 می تواند یورو را به 1.0800 برساند.

AUDUSD برای پشتیبانی تلاش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای بازگشت است

دلار استرالیا پس از اینکه RBA نرخ نقدی خود را طبق انتظار 25 واحد پایه افزایش داد، کاهش یافت. در نمودار روزانه، این جفت بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه است. غلبه بر سطح 0.6900 در سپتامبر ممکن است دشوار باشد. یک واگرایی نزولی در RSI نشان دهنده کاهش سرعت حرکت صعودی است. استراحت اولیه در زیر 0.6800 دور اول کسب سود را آغاز کرد و آن را به مقاومت جدیدی تبدیل کرد. 0.6670 سطح فوری برای اندازه گیری علاقه بعدی است و شکست استرالیا را به 0.6580 می رساند.

UK 100 سودها را تثبیت می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای بازگشت است

FTSE 100 در حال نوسان است زیرا معامله گران موضع بالقوه فدرال رزرو در هفته آینده را در نظر می گیرند. گاوها در حال آزمایش منطقه اصلی عرضه از بالاترین رقم امسال در حدود 7630 هستند، جایی که می توان انتظار فشار نزولی قوی را داشت. از آنجایی که RSI روزانه به مناطقی که بیش از حد خرید شده اند، وارد شده است، ترکیبی از سود گرفتن و فروش تازه می تواند بر اقدامات کوتاه مدت قیمت تاثیر بگذارد. 7510 اولین پشتیبانی است، سپس 7440 در کنار میانگین متحرک منطقه تلاقی مهم است. رالی بالاتر از سطح روانی 7600 می تواند سود بالای 7700 را افزایش دهد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده