• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای پایین آمدن است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در حال تلاش برای پایین آمدن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای پایین آمدن استUSDCHF در تلاش است نگه دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای پایین آمدن است
دلار آمریکا در حال بهبود است زیرا بازدهی خزانه داری از فروش قبلی بهبود یافته است. دلار در پایین ترین سطح 3 ماهه خود کمی استراحت پیدا کرد 0.9380. واگرایی رو به بالا RSI در این منطقه جستجو حاکی از کاهش سرعت فروش است. اگرچه افزایش بیش از حد، معامله گران را برای خرید نزول جذب کرده است، اما ممکن است هنوز خیلی زود باشد که به قیمت پایین دست بزنیم. 0.9650 اولین مقاومتی است که می آید و شکستن آن می تواند باعث پوشش فروشندگان شود. 0.9840 مانع مهمی است که باید قبل از اینکه جفت به روشی پایدار بازیابی شود، باید بر آن غلبه کرد.

EURGBP انتظار شکست را دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای پایین آمدن است
پوند پس از فروش خرده فروشی بهتر از حد انتظار در ماه اکتبر افزایش یافت. این جفت پس از بسته شدن بالای مقاومت روزانه در 0.8770، همچنان در تلاش است تا سود خود را حفظ کند. حرکت جانبی نشانه‌ای از نوسانات کوتاه‌مدت است و شکست می‌تواند انرژی‌ای را که تاکنون ایجاد شده است، آزاد کند. 0.8650 سطح مهمی برای حفظ ارز واحد است. شکست نزولی جهش را باطل می کند و جفت را به زیر 0.8570 می فرستد. به سمت بالا، تجمع در بالا 0.8770 می تواند منجر به افزایش بیش از 0.8830 شود.

GER 40 برای تست مقاومت بالا

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در حال تلاش برای پایین آمدن است
در حالی که سرمایه گذاران منتظر دقایقی از آخرین جلسه بانک مرکزی اروپا هستند، Dax 40 ثابت است. پس از یک ادغام کوتاه، بالاتر از 14400 نشان دهنده فشار خرید مجدد است. این شاخص در مسیر رسیدن به اوج در ماه ژوئن قرار دارد 14700، جایی که یک شکست صعودی خرس‌های میان‌مدت را از فعالیت خارج می‌کند و احتمالاً راه را برای بازگشت به پایان سال هموار می‌کند. با ورود RSI به منطقه خرید بیش از حد، احتمالاً عقب نشینی به عنوان یک فرصت شرط بندی تلقی می شود. 14300 اولین پشتیبانی در انتظار پیشنهادات از طرفداران روند خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد یورو با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.