• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در تلاش است تا جایگاه خود را به دست آورد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار در تلاش است تا جایگاه خود را به دست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در تلاش است تا جایگاه خود را به دست آوردUSDCHF در حال تلاش برای پایین آمدن است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در تلاش است تا جایگاه خود را به دست آورد

فرانک سوئیس پس از اینکه SNB نرخ بهره خود را طبق انتظار 50 واحد پایه افزایش داد، کاهش یافت. در نمودار روزانه، همتای ایالات متحده در حال آزمایش پایین ترین سطح ماه آوریل گذشته است 0.9220 پس از صرف نظر از تمام دستاوردها در بیشتر سال جاری. از آنجایی که RSI یک واگرایی صعودی را در این منطقه جستجو نشان می دهد، شکارچیان معامله به پایین ترین سطح خود رسیده اند، اما احساسات آنقدر محتاطانه است که نمی تواند معکوس شود. 0.9380 اولین مانع پیش روی ما است و شکستن آن فشار رو به پایین را کاهش می دهد. اگر این اتفاق نیفتد، دلار ممکن است به زیر 0.9220 سقوط کند.

NZDUSD کاهش یافته است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در تلاش است تا جایگاه خود را به دست آورد

دلار نیوزلند پس از تاکید فدرال رزرو بر بالا نگه داشتن نرخ بهره برای مدت طولانی تری کاهش یافت. شکست کیوی بالاتر از اوج 0.6460 در ماه اوت به تقویت احساسات کمک کرد. گاوها اکنون باید قبل از اینکه بتوانند به سمت بالاتر حرکت کنند، جای خود را محکم کنند. شکستن زیر مبدأ آخرین کندل صعودی نشان‌دهنده عدم پیشرفت بیشتر است و در ارتباط با نشانه‌هایی از افزایش بیش از حد RSI که بیش از حد خرید شده است، ممکن است خریداران را وادار به کسب سود کند. 0.6300 نزدیکترین پشتیبانی و 0.6460 مقاومت جدید

NAS 100 پشتیبانی اصلی را قطع می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار در تلاش است تا جایگاه خود را به دست آورد

نزدک 100 سقوط کرد زیرا رفتار جنگ طلبانه بانک های مرکزی جهانی سرمایه گذاران را به هم ریخت. حرکت قیمت متلاطم به دلیل کاتالیزورهای متعدد در این هفته و لایه‌های مقاومت ناشی از فروش در سپتامبر گذشته بود. آخرین رالی در 12200 معکوس شد، حمایت از اواسط سپتامبر به مقاومت تبدیل شد. شکست در انتهای پایین (11500) ادغام، عدم علاقه خرید را تایید کرد و می‌تواند باعث آزمایش منشأ شکست صعودی قبلی شود. 11150. همانطور که RSI بیش از حد فروش می شود، 11800 یک مانع جدید در صورت پرش است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده