• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار تلاش می کند تا پایین بیاید

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار تلاش می کند تا پایین بیاید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا پایین بیایدEURUSD به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا پایین بیاید

پس از هشدار سیاستگذاران بانک مرکزی اروپا درباره افزایش سریع نرخ بهره، یورو سقوط کرد. صعود عمودی نشانه ای از انقباض کوتاه مدت در برابر موقعیت های میان مدت است زیرا این جفت به اوج جولای نزدیک می شود. 1.0480. شکست آن قیمت ها را به مقاومت روزانه دیگری در 1.0600 می رساند. با این حال، وضعیت RSI بیش از حد خرید همراه با فشار برگشت متوسط ​​می تواند باعث اصلاح شود. 1.0280 اولین پشتوانه است و باطل شدن آن می تواند بهانه ای برای کسب سود باشد. سپس 1.0160 سطح دومی برای انتظار اقدامات بیشتر خواهد بود.

GBPJPY در تلاش است تا به عقب برگردد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا پایین بیاید

با افزایش بیکاری در بریتانیا، پوند با مشکل مواجه است. زن و شوهر حرکت می کنند 163.50 بر اساس یک شکست صعودی در اواسط اکتبر. این نشان می دهد که گاوها هنوز در بازی هستند و به دنبال نقطه پایانی هستند. به هر حال، در نمودار روزانه، انحراف جهت با وجود نوسانات قیمت همچنان بالاست. مساحت بین دور شماره 166.00 و 167.00 اولین مانع است شکست آن می تواند راه را برای رالی بالای 169.00 هموار کند. در جهت نزولی، 162.00 حمایت دیگری در صورت نوسانات بیشتر است.

XAUUSD با مقاومت زیادی روبرو است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا پایین بیاید

در حالی که افزایش بازده اوراق قرضه با بازگشت دلار آمریکا همراه است، طلا همچنان خاموش است. انگیزه خرید، فلز گرانبها را به بالاترین سطح ماه اوت نزدیک کرد 1803. اوج های چندگانه RSI در منطقه خرید بیش از حد و واگرایی نزولی نشان دهنده فرسودگی است و ممکن است رالی در اطراف منطقه عرضه اصلی از بین برود. 1754 نزدیکترین پشتیبانی است و نقض آن منجر به ضعف بیشتر می شود. این فلز گرانبها می تواند هم در برابر سود گرفتن و هم از سرگیری فروش آسیب پذیر باشد. 1713 دومین خط دفاعی گاوها خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.