• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کندGBPUSD عقب می کشد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کند

دلار آمریکا به عنوان خدماتی که PMI ثابت نگه داشته است. این جفت به دنبال حفظ سود پس از شکستن بالاتر از اوج 1.2300 در ماه اوت است. از آنجایی که خرس های بیشتری موقعیت خود را می پوشانند، ممکن است طرف خود را تغییر دهند و به هدف گیری کمک کنند 1.2600. شرایط خرید بیش از حد RSI در نمودار ساعتی به طور موقت صعودی را محدود کرده است و خرید سود توسط خریداران روزانه ممکن است کمی فرصت تنفس برای پوند فراهم کند. 1.2110 بالاتر از محدوده قبلی اولین حمایت است و 1.1900 در میانگین متحرک 20 روزه یک سطح بحرانی است.

XAUUSD برای پشتیبانی در تلاش است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کند

پس از آن که داده های قوی اقتصادی ایالات متحده باعث افزایش ارزش دلار شد، طلا کاهش یافت. بسته شدن آزمایشی بالاتر از اوج تابستان گذشته در سال 1803، نشانه ای از بهبود احساسات است. این امر خرس ها را در حالت دفاعی قرار داد و در میان مدت فشار نزولی را کاهش داد. با این حال، قیمت باید محدوده خود را پس از یک شکست بالاتر از بالاترین سطح قبلی 1783 تثبیت کند. تا زمانی که شمش در بالای کف باقی بماند، رالی دست نخورده باقی خواهد ماند. 1750. جهش باید قیمت ها را افزایش دهد 1783 پس از آن در سال 1810 قبل از اینکه فلز گرانبها بتواند دوباره چنگال خود را بدست آورد.

GER 40 مقاومت بالایی را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تلاش می کند تا زیان را جبران کند

سهام در حال نوسان است زیرا طرفداران فعالیت اقتصادی قوی ایالات متحده از افزایش بیشتر نرخ بهره می ترسند. Dax 40 در حال آزمایش اوج از ژوئن گذشته است 14650، حذف یک امتیاز از یک بازگشت ناموفق تابستان گذشته. این یک سقف بزرگ است، به این معنی که شاخص در تقاطع بین بهبود صعودی و بازگشت نزولی قرار دارد. شکست می تواند راه را برای صعود به 15500 هموار کند و امیدها را برای ادامه روند صعودی افزایش دهد. RSI بیش از حد خرید در نمودار روزانه نشان دهنده خستگی و فرسودگی است 14330 از میانگین متحرک 20 روزه اولین حمایت است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده