• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار تحت تأثیر سود گرفتن

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار تحت تأثیر سود گرفتن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تحت تأثیر سود گرفتن

USDCHF نفس می کشد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تحت تأثیر سود گرفتن

بهبود ریسک اشتها، دلار آمریکا را تحت کنترل نگه می دارد. افت قیمت به زیر 0.9960 باعث شد که خریداران روزانه سود ببرند. قیمت پس از شکستن بالای دوبل بالای 1.0040، یک مقاومت کلیدی در نمودار روزانه، یک نفس نفس می کشد. شکست صعودی ممکن است راه را برای یک رالی پایدار در میان مدت هموار کرده باشد. عقب نشینی فعلی می تواند فرصتی برای شرط بندی گاوها باشد. 0.9880 بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه اولین حمایت است و شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است پیشنهادات را جذب کند. نزدیک به بالا 1.0030 روند صعودی را از سر خواهد گرفت.

XAUUSD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تحت تأثیر سود گرفتن

شمش در حال تثبیت است زیرا دلار آمریکا در سراسر صفحه نرم می شود. پس از مواجهه با فشار فروش قوی در منطقه عرضه (1730)، این فلز گرانبها تلاش کرد تا دستاوردهای اخیر خود را حفظ کند. روند کاهشی باقی می‌ماند و ممکن است به دنبال‌کنندگان بیشتری برای سرکوب عمل قیمت منجر شود. 1615 یک سطح حیاتی برای مرتبط نگه داشتن جهش است و یک شکست باعث دور دیگری از فروش به پایین ترین سطح آوریل 2020 در 1570 می شود. حمایت به مقاومت تبدیل شده است. 1670 اولین سطحی است که باید شکسته شود، سپس چالش واقعی انتخاب 1730 خواهد بود.

100 تست دوام بریتانیا

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار تحت تأثیر سود گرفتن

FTSE با بهبود احساسات ریسک 100 اینچ افزایش یافت. شکست بالای 6900 باعث شد تا برخی از سودهای کوتاه پوشش داده شوند و فشار نزولی کاهش یابد. مجموعه ای از سطوح پایین تر، اعتماد خریدار را بیشتر افزایش می دهد و شاخص را به مقاومت روزانه می رساند 7100 که در آن شکست می تواند ریکاوری را تا 7300 افزایش دهد. در همین حال، RSI بیش از حد خرید می تواند باعث عقب نشینی محدود شود. 6912 به عنوان نزدیکترین پشتیبانی پایین تر، 6820 دومین خط دفاعی برای گاوها برای حفظ قیمت در سطح است.

استراتژی خود را در مورد عملکرد شاخص دلار آمریکا با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار تحت تاثیر سود گرفتن اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.