• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار به سمتی می رود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار به سمتی می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمتی می رودUSDCHF در ادغام

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمتی می رود

دلار آمریکا به دلیل PMI ضعیف تولید و خدمات، کم‌کم می‌ماند. روند صعودی دست نخورده باقی می‌ماند زیرا دلار آمریکا دستاوردهای خود را حول برابری تثبیت می‌کند. خریداران ممکن است اقدام جانبی را فرصتی برای جمع آوری قیمت بهتر ببینند. 0.9930 پایه شکست قبلی با میانگین متحرک 20 روزه منطبق است و آن را به یک منطقه ازدحام تبدیل می کند. در زیر، حمایت روزانه در 0.9790 دومین سطح حفاظتی برای گاوها خواهد بود. نزدیک به بالا 1.0140 می تواند شتاب خرید را جذب کند و جفت را به سمت 1.0300 ببرد.

EURGBP کاهش یافته است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمتی می رود

پوند به دلیل محتاط بودن معامله گران در مورد عدم اطمینان سیاسی و اقتصادی در بریتانیا تضعیف شد. ریباند تحت فشار قرار گرفت 0.8780 در آغاز فروش در اواسط آگوست. یک متقاطع نزولی MA در نمودار روزانه نشان‌دهنده تغییر در احساسات است و یورو می‌تواند آسیب‌پذیر باشد مگر اینکه از مقاومت ذکر شده عبور کند. شکست صعودی می تواند باعث افزایش پایدار بالای 0.8850 شود. منطقه جستجو بین 0.8580 و 0.8650 یک سطح حمایت کلیدی برای ارز واحد است، یا یک اصلاح عمیق تر می تواند آن را به زیر 0.8450 برساند.

US 30 سرعت می گیرد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمتی می رود

شاخص داوجونز 30 افزایش یافت زیرا فعالیت تجاری ضعیف ایالات متحده در ماه اکتبر امیدها را برای یک فدرال ریزرو بار دیگر برانگیخت. از منظر نمودار روزانه، جهش به بالای مقاومت تبدیل به مقاومت در 31000، نشانه ای از علاقه خرید قوی در کوتاه مدت است. مجموعه ای از پایین ترین سطح ها می تواند گاوها را تشویق کند تا به سمت بالا کشیده شوند و به سمت کوتاه فشار بیشتری وارد کنند. پس از تسویه 31300، شاخص به سمت بالاترین نقطه خود از سپتامبر پیش می رود 32600. شرایط خرید بیش از حد RSI ممکن است باعث اصلاح محدود شود 30900 به عنوان اولین حمایت

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.