• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار به سمت جنوب می چرخد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار به سمت جنوب می چرخد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمت جنوب می چرخدUSDJPY پشتیبانی کلیدی را شکست

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمت جنوب می چرخد

دلار آمریکا پس از کاهش نرخ تورم نسبت به ماه گذشته کاهش یافت. صعود عمودی اخیر او ممکن است فقط به اتاق تنفس بیشتری نیاز داشته باشد. پس از حفظ بالای 145.10، کاهش شدید حاکی از انحلال گسترده از یک تجارت طولانی مدت است. همانطور که RSI عمیقاً در قلمرو فروش بیش از حد فروخته شد، قیمت پایین ترین سطح را آزمایش کرد 140.50 از پایان شهریور یک شکست معتبر، دلار را در یک دوره اصلاحی میان مدت با 138.00 به عنوان هدف قرار می دهد. 144.00 در صورت تثبیت قیمت، اولین مقاومت است.

EURAUD با بالاترین حد اخیر محدود شده است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمت جنوب می چرخد

دلار استرالیا با بازگشت ریسک پذیری افزایش یافت. این جفت به دنبال تثبیت سودهای خود پس از شکستن بالاترین سطح جولای در 1.5400 است. منطقه جستجوی جدید بالای 1.5280 و بالاتر از میانگین متحرک 30 روزه شاهد احیای علاقه خرید بود. با این حال، جهش بالای 1.5520 کوتاه مدت بود و توپ اکنون در زمین خریداران است. 1.5400 یک خط مهم برای معتبر نگه داشتن جهش فعلی است. شکست آن منجر به تست مجدد 1.5280 می شود. 1.5500 یک مانع جدید برای بازیابی ارز واحد است.

XAGUSD در حال آزمایش مقاومت عمده است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار به سمت جنوب می چرخد

نقره صعود می کند در حالی که دلار آمریکا در سراسر صفحه عقب نشینی می کند. رالی بالاتر از اوج اکتبر 21.20 ممکن است این فلز گرانبها را به مسیر خود بازگرداند. سطح روانی ساعت 22:00 در آغاز فروش تابستان گذشته یک مانع بزرگ است. یک شکست صعودی می تواند زمینه را برای یک بازگشت میان مدت فراهم کند. با این حال، واگرایی نزولی RSI نشان‌دهنده از دست دادن بالقوه مومنتوم است زیرا قیمت منطقه عرضه را خرد می‌کند که در آن سود گرفتن می‌تواند بر جهت کوتاه‌مدت تأثیر بگذارد. 20.50 ساعت اولین حمایت خواهد بود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.