• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

USDCHF در حال تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

دلار آمریکا با حمایت از افزایش بازده اوراق قرضه دولتی در حال بهبود است. شکست قبلی در پاکسازی بالاترین سطح ژوئیه در 0.9870، رالی دلار را متوقف کرد و احتمالاً فاز تثبیت را آغاز کرد. آخرین پچ پشتیبانی تمام شد 0.9480 در حالی که واگرایی رو به بالا RSI نشان دهنده از دست دادن حرکت در روند فروش بود. شکست بعدی بالای 0.9620 یک علامت تشویق کننده است، اما گاوها باید حمایت قبلی را در 0.9680 قبل از اینکه بهبودی انجام شود در غیر این صورت، دلار می تواند به سمت حمایت روزانه در 0.9400 کاهش یابد.

AUDUSD در حال آزمایش پشتیبانی عمده است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

با افزایش نرخ بیکاری در ماه اوت، دلار استرالیا با مشکل مواجه است. جهش به مقاومت 0.6910 بالاتر از میانگین متحرک 30 روزه برخورد کرد. کاهش شدید نشانه انحلال و عدم تعهد از طرف خریدار است. شرایط فروش بیش از حد RSI منجر به خرید در منطقه جستجو در نزدیکی پایین‌ترین سطح جولای شده است.0.6680). اگر این جفت ارز نتواند در این سطح بحرانی حفظ شود، شکست نزولی زیان را تا 0.6500 افزایش می دهد و روند نزولی را در میان مدت از سر می گیرد. حمایتی که تبدیل به مقاومت شد 0.6830 یک مانع جدید است

NAS 100 پایین تر می شکند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

نزدک 100 سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران برای یک حرکت تهاجمی توسط فدرال رزرو در هفته آینده آماده می شدند. رالی اخیر در آغاز فروش در اواخر آگوست (12850) که مصادف با میانگین متحرک 30 روزه است، تحت فشار بود. انحلال شدید نشان می دهد که احساسات به سمت نرم برگشته است. شکسته شدن زیر سطح روانی 12000 نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت پایین آمده است. سپس پایین ترین سطح ماه جولای نزدیک است 11400 آخرین سنگر گاوها خواهد بود. 12100 اولین مقاومت برگشتی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – بازیابی دلار آمریکا اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.