• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شودNZDUSD در حال آزمایش پشتیبانی کلیدی است

NZDUSD

پس از آن که ادعاهای بیکاری نشان داد که بازار کار انعطاف پذیر است، دلار آمریکا جهش کرد. در نمودار روزانه، با توجه به اینکه جفت به دنبال حمایت ایمن است، سوگیری جهتی همچنان بالاست. کاهش شدید قبلی حمایت بالای 0.6200 را پیدا کرد اما نتوانست بهبود یابد 0.6360 می تواند بر احساسات بازار تأثیر منفی بگذارد.

تبلیغات NFP از 6 ژانویه

فشار شدید فروش منجر به آزمایش مجدد شد 0.6200 و RSI بیش از حد فروش، برخی از شکارچیان معامله را به این منطقه جستجو کشانده است. شکست آن نشان دهنده عدم علاقه به کیوی است و مسیر آن را برای چند روز آینده معکوس می کند.

EURJPY حرکت کندتر را می بیند

EURJPY

ین ژاپن به دلیل ترس از اینکه بانک ژاپن ممکن است سیاست فوق العاده سست خود را کنار بگذارد، افزایش یافت. این جفت از پایین ترین سطح 137.50 سپتامبر گذشته و صعود عمودی به بالای سطح روانی 140.00 بازگشت، برخی از فروشندگان را بر آن داشت تا شرط های خود را پوشش دهند. وضعیت بیش از حد خرید RSI باعث توقف موقتی در رالی شد زیرا خریداران نسبت به تعقیب قیمت های بالاتر محتاط شدند. در صورت بالا ماندن یورو، پوشش کوتاه بیشتری ممکن است دنبال شود 139.40، تقویت بهبودی سپس مقاومت روزانه در 142.90 توقف بعدی خواهد بود

SPX 500 فشار موفقیت ایجاد می کند

US500

در حالی که سرمایه گذاران منتظر سرنخ هایی از حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده هستند، S&P 500 منحرف شده است. در نمودار روزانه، یک متقاطع MA نزولی همچنان بر احساسات تاثیر می گذارد. تثبیت افقی نشان دهنده عدم تصمیم گیری است و شکست مانند فنر تنش را آزاد می کند و باعث افزایش احتمالی نوسان می شود. 3890 در حال ادغام با میانگین متحرک 3 روزه است و شکست آن می تواند شاخص را در شروع انحلال قبلی به 4020 برساند. در طرف مقابل، یک قطره زیر نوار پایین در 3780 حمایت روزانه را در 3700 تهدید می کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده