• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

USDCAD پشتیبانی قوی پیدا می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

دلار آمریکا پس از هشدار فدرال رزرو مبنی بر اینکه نرخ بهره ممکن است فراتر از انتظارات باشد، بهبود یافت. رالی در ماه می 2020 در منطقه تجمیع متوقف شد. ترکیبی از سود گرفتن و فروش تازه بر احساسات کوتاه مدت تأثیر گذاشت. استراحت اولیه زیر پشتیبانی روزانه 1.3500 گاوها را تحت فشار قرار دهید یک شکست نزولی آنها را مجبور به نجات مالی می کند و باعث اصلاح عمیق تر زیر 1.3300 می شود. 1.3750 اولین مقاومت است و گاوها باید قبل از از سرگیری روند صعودی، 1.3850 را پاک کنند.

XAUUSD به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

با افزایش قدرت دلار آمریکا پس از FOMC، طلا کاهش یافت. پس از اینکه قیمت تمام دستاوردهای رالی اوایل اکتبر خود را از دست داد، آخرین جهش با فشار فروش قوی در نزدیکی مقاومت تبدیل به حمایت 1670 مواجه شد. یک فتیله نزولی طولانی نشان دهنده رد این سطح است. در حالی که معامله گران خطاکار برای خروج تلاش می کنند، 1618 کلید حفظ فلز گرانبها بر روی سطح است. شکست آن نشان دهنده ادامه نزولی در روزهای آینده خواهد بود. 1645 مانع جدیدی است که در آن خرس‌ها ممکن است بدبینی غالب را دوچندان کنند.

100 بریتانیا در تلاش برای حمایت هستند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

پس از اینکه فدرال رزرو توقف انقباض را زود هنگام تشخیص داد، سهام به سمت جنوب چرخید. FTSE در پشتیبانی قبلی (7200) در نمودار روزانه مسیر خود را معکوس کرد. رالی اخیر می تواند پس از شکستن بالاتر از مقاومت روزانه در 7100 از مقداری اتاق تنفس استفاده کند. 7080 اولین سطح برای اندازه گیری قدرت منافع نتیجه است. سطح روانی 7000 پشتوانه مهمی برای علاقمند نگه داشتن گاوها خواهد بود. 7200 یک اوج جدید است و یک شکست صعودی شاخص را به 7330 می رساند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – بازیابی دلار آمریکا اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.