• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شودUSDCAD انتظار شکست را دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

دلار آمریکا از یک گزارش شغلی قوی تر از حد انتظار در سپتامبر حمایت می کند. این جفت در حال تثبیت دستاوردهای خود پس از یک صعود عمودی اخیر بوده است. RSI بیش از حد خرید در نمودار روزانه نیاز به عقب نشینی محدود دارد زیرا گاوها ممکن است تمایلی به تعقیب قیمت های بالا نداشته باشند. قیمت از 1.3500 جهش کرد و به مقاومت اصلی 1.3780 بازگشت، جایی که شکستن نشان دهنده ادامه روند صعودی خواهد بود. سپس سطح روانی 1.4000 می تواند در دسترس باشد. در جهت نزولی، 1.3650 نزدیکترین پشتیبانی است.

XAUUSD عقب می کشد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

با تقویت مجدد دلار آمریکا در زمینه حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی خوش بینانه، طلا کاهش یافت. فلز گرانبها نزدیک به بالاترین سطح سپتامبر 1730 تحت فشار قرار گرفت. از آنجایی که RSI فرسودگی را نشان داد، ترکیبی از سود کوتاه مدت و فروش تازه، رالی را کنترل کرد. یک شکست صعودی فروشندگان را از بین می برد و در عوض خریداران را جذب می کند و احساسات را معکوس می کند. اما در حال حاضر، یک شکست به زیر عدد دور در 1700 می تواند طلا را به 1660 برساند، که حمایتی حیاتی برای معتبر نگه داشتن جهش است.

پشتیبانی از تست های NAS 100

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

نزدک 100 سقوط می کند زیرا فدرال رزرو احتمالاً به سیاست افزایش تهاجمی خود ادامه می دهد. پیش از این، این شاخص از پایین ترین سطح دو سال گذشته خود به 10840 رسید و شکست بالای 11500 به طور موقت فشار فروش را کاهش داد. با این حال، یک برگشت سریع نزدیک به 11700 ممکن است امیدها برای بهبود پایدار را از بین ببرد. سقوط به زیر 11300 گاوها را مجبور به نجات کرد. منطقه عرضه جدید در حدود 11400 ممکن است فروش بالایی را توسط پیروان روند جذب کند. شکستن به زیر 10840 روند نزولی را از سر گرفته و شاخص را به سمت 10400 می برد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.