• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازیابی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شودUSDCHF انتظار شکست را دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

دلار آمریکا بالاتر می رود زیرا معامله گران شرط می بندند که فدرال رزرو در مسیر انقباضی تهاجمی باقی بماند. با توجه به اینکه قیمت دوبل (0.9860) در حال حاضر خارج از تصویر است، سوگیری جهتی همچنان به سمت بالا باقی می ماند زیرا دلار آمریکا سود خود را بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه تثبیت می کند. محدوده باریک بین 0.9740 و 0.9950 ممکن است نشانه انباشتگی باشد. شکست صعودی قیمت ها را به بالاترین قیمت ژوئن در 1.0040 برمی گرداند که یک گام به از سرگیری روند صعودی میان مدت نزدیک تر است. با این حال، اصلاح عمیق تر این جفت را به 0.9620 می برد.

EURJPY به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

یورو پس از دقایقی که بانک مرکزی اروپا نشان داد که رکود اقتصادی “به طور فزاینده ای محتمل است” ضعیف شد. شکست بالای 143.50 که منشأ انحلال قبلی بود، باعث شد فروشندگان شرط های خود را پوشش دهند. این نشان دهنده علاقه شدید به حفظ برتری یورو است. با بازگشت RSI به منطقه خنثی، منطقه عرضه قبلی در اطراف 141.40 اولین سطح برای اندازه گیری پیشنهادات پیگیری است. بازگشت مجدد ارز واحد را به اوج اخیر خود می رساند 145.50. در غیر این صورت، جفت ممکن است به سمت 139.30 حرکت کند.

SPX 500 در حال تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازیابی می شود

S&P 500 پیش از گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در سپتامبر، آب را پایین می‌آورد. شاخص در تلاش است تا پس از سقوط به زیر آستانه بحرانی 3750، برخی زیان‌ها را جبران کند. گرچه ممکن است فرصت‌های کوتاه‌مدتی در بهبود مداوم وجود داشته باشد. رالی از بالا 3670 فشار فروش را کاهش داد و آن را به پشتیبانی جدید تبدیل کرد. 3900 مانع بزرگی است که می توان انتظار داشت خرس ها دو برابر شوند. گاوها باید این منطقه عرضه را پاک کنند قبل از اینکه یک ریباند بتواند کشش پیدا کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.