• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازگشت به بازی

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – دلار بازگشت به بازی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازگشت به بازی


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازگشت به بازی

USDCHF بالا نگه می دارد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازگشت به بازی

پس از اینکه پاول تأیید کرد فدرال رزرو نرخ بهره را تا حد لازم افزایش خواهد داد، دلار آمریکا افزایش یافت. رالی بالاتر از مقاومت روزانه در 0.9640 فروشندگان کوتاه مدت را خالی کرد. این می‌تواند شروعی برای ادامه روند صعودی باشد، پس از اینکه این جفت با اصلاح عمیق تمدید آوریل خود مواجه شد. با تغییر حال و هوا به لحن شادتر، بالا را ببندید 0.9740 می تواند خریداران را جذب کند و دلار را به بالاترین سطح جولای در 0.9870 برساند. 0.9570 نزدیکترین حمایت و 0.9500 دومین خط دفاعی گاوها است.

XAUUSD برای پشتیبانی در تلاش است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازگشت به بازی

طلا همچنان تحت الشعاع چشم انداز افزایش نرخ بهره قرار دارد. قیمت پس از رسیدن به مقاومت در سطح روانی 1800، که منطقه جستجوی قبلی در نمودار روزانه نیز بود، برای یافتن خریداران تلاش کرد. رالی کوتاه مدت تا سال 1765 با فشار شدید فروش مواجه شد که نشان می دهد خرس ها دو برابر شده اند. 1739 پس از شکست، حمایت تبدیل به مقاومت شده است. 1705 زیربنای شکست در اواخر جولای سطح بعدی خواهد بود تا ببینیم آیا علاقه بلندمدت کافی باقی مانده است یا خیر.

US 30 کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - دلار بازگشت به بازی

پس از اینکه فدرال رزرو آمریکا امیدها مبنی بر اینکه سیاست گذاران می توانند انقباض را معکوس کنند، از بین رفت، سهام سقوط کرد. داوجونز 30 پس از رسیدن به بالاترین سطح چهار ماهه در 34300، شتاب خود را از دست داد. سقوط اولیه به زیر 33850 شاهد بسته شدن برخی از موقعیت های اهرمی بود. پس از از دست دادن شاخص در سطح 32800، فروش تشدید شد. 31700 می تواند توقف بعدی باشد RSI بیش از حد فروش می تواند باعث جهش موقت شود و 32900 به یک منطقه عرضه جدید تبدیل شده است که می توان انتظار داشت خرس ها در جهش بعدی ناپدید شوند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار روزانه – USD بازگشت به بازی اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.