• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار روزانه – اینچ USD بالاتر

تجزیه و تحلیل بازار روزانه – اینچ USD بالاتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار روزانه - اینچ USD بالاتر


تجزیه و تحلیل بازار روزانه - اینچ USD بالاتر

USDCHF مقاومت اصلی را آسیاب می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - اینچ USD بالاتر

فرانک سوئیس پس از اصرار رئیس SNB، توماس جردن بر ادامه انقباض، بازگشت. پس از شکستن بالای دوبل بالای 0.9870، متقاطع MA صعودی در نمودار روزانه یک شتاب رو به بالا را نشان می دهد. علاقه شدید خرید، دلار را به برابری بازگرداند. بالاترین سطح در ژوئن گذشته 1.0040 آخرین سنگر فروشندگان است و شکست آن می تواند روند صعودی را به سمت 1.0200 از سر بگیرد. شرایط خرید بیش از حد RSI باعث عقب نشینی و مقاومت قبلی شد 0.9870 اولین سطحی است که جمع می شود.

GBPUSD به دنبال پشتیبانی است

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - اینچ USD بالاتر

پوند در حالی کاهش یافت که صندوق‌های بازنشستگی بریتانیا در تلاش بودند تا در بحبوحه فروش اوراق قرضه پاسخگوی نیازهای حاشیه‌ای باشند. شکست های زیر 1.1300 و 1.1100 باعث شد خریداران کوتاه مدت سود ببرند. از آنجایی که احساسات عمومی همچنان نزولی است، فقدان حمایت نشان می دهد که گاو نر ممکن است از گرفتن چاقویی که در حال سقوط است محتاط باشد. 1.0770 سطح بعدی است تا ببینیم آیا خریداران جدید ظهور می‌کنند یا استرلینگ ممکن است به سمت پایه جهش اخیر در 1.0550 حرکت کند. 1.1180 اولین مانع است و گاوها باید 1.1380 را بردارند تا ریکاوری بتواند کشش پیدا کند.

USOIL سود را تجمیع می کند

تجزیه و تحلیل بازار روزانه - اینچ USD بالاتر

WTI با تشدید کنترل‌های کووید توسط چین در شهرهای بزرگ کاهش می‌یابد. رالی بالاتر از سطح روانی 90.00 به طور خلاصه باعث افزایش خوش بینی شد. اما منشا (93.50) از اواخر ماه اوت فروش سطح سختی برای شکستن است. گاوها به دنبال تثبیت دستاوردهای خود هستند و 87.00 گاو نر اخیر اولین منطقه ای است که قدرت تقاضای بعدی را اندازه گیری می کند. اگر پیشنهاد برآورده شود، سود بیشتری به دنبال خواهد داشت و یک اصلاح می تواند قیمت را به سمت 84.00 در منطقه ازدحام که بالاتر از میانگین متحرک 30 روزه قرار دارد، سوق دهد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

پست تحلیل بازار روزانه – اینچ دلار بالاتر اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.