• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار درون روز – USD بالاتر می رود

تجزیه و تحلیل بازار درون روز – USD بالاتر می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود


تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود

EURUSD منطقه تقاضا را می شکند

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود

دلار آمریکا هفته گذشته به دلیل تعداد کمتری از مطالبات بیکاری افزایش یافت. سقوط به زیر 1.0200 بر احساسات تأثیر گذاشت و جهش اخیر را باطل کرد. آنچه زمانی حمایت بود به مقاومت تبدیل شد. شکست یورو در بالاتر از منطقه تثبیت قبلی در 1.0120 نشان می دهد که انحراف جهت همچنان رو به پایین است. شرایط فروش بیش از حد RSI ممکن است برخی از شکارچیان را به خود جلب کند، اما خریداران باید این موضوع را برطرف کنند 1.0200 قبل از اینکه زوج بتوانند به جاده برگردند. 1.0030 حمایت بعدی است و شکست می تواند باعث فروش فوری زیر برابری شود.

USDJPY به بهبود خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود

ین ژاپن کاهش یافت زیرا CPI اصلی ماه جولای مطابق با انتظارات بود. شکست بالاتر از بالاترین سطح این ماه در 135.50 نشان دهنده علاقه مجدد به دلار آمریکا است. از آنجایی که روند صعودی در میان مدت دست نخورده باقی می ماند، گاوها ممکن است به دنبال فرصت هایی برای انباشتن باشند. بهبود پایدار می تواند راه را برای ادامه روند هموار کند. 137.40 در شروع فروش در اواخر جولای مقاومت مهمی است. شکست آن می تواند جفت را به بالاترین حد اخیر در 139.40 برساند. از سوی دیگر، 134.80 اولین پشتیبانی در صورت انصراف است.

NAS 100 سودها را ادغام می کند

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود

نزدک 100 افزایش یافت زیرا فدرال رزرو همچنان متعهد به افزایش نرخ ها برای مهار تورم است. احساسات بازار پس از بسته شدن به بالاتر از بالاترین حد ماه می گذشته در 13500 بهبود بیشتری یافت. با این حال، RSI یک بار دیگر به منطقه خرید بیش از حد در نمودار روزانه رفته است و نشان می دهد که گاو می تواند از فضای تنفسی استفاده کند. این شاخص سودهای خود را از بالا تثبیت کرد 13280 که مصادف با میانگین متحرک 20 روزه است. در این منطقه شلوغ می توان انتظار خرید را داشت. رالی از بالا 13700 می تواند پیشنهادات را تا 14200 افزایش دهد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.

The post تجزیه و تحلیل بازار در روز – دلار افزایش یافت اولین بار در وبلاگ معاملاتی فارکس Orbex ظاهر شد.