• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار درون روز – USD بالاتر می رود

تجزیه و تحلیل بازار درون روز – USD بالاتر می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رودUSDCAD در حال ادغام است

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود

دلار کانادا به دلیل داده‌های ضعیف صادرات اوت با مشکل مواجه است. واگرایی نزولی در RSI نشان‌دهنده کاهش سرعت حرکت صعودی است، در حالی که صعود دو برابری روی 1.3830 بیشتر نشان‌دهنده فرسودگی در رالی فعلی است. این جفت پس از سقوط به زیر 1.3600 مستعد اصلاح است. روند صعودی دست نخورده باقی می ماند، اما رالی سهموی اخیر می تواند از اتاق تنفسی استفاده کند تا به گاوها اجازه دهد تا دوباره تجمع کنند. 1.3420 از میانگین متحرک 20 روزه منطقه مورد علاقه است. حمایتی که تبدیل به مقاومت شد 1.3700 اولین مانع است

XAUUSD به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود

با افزایش شاخص دلار، طلا ضررهای خود را جبران می کند. بهبود شدید، شمش را به بالاترین سطح سپتامبر رساند 1730 که یک سطح مهم در نمودار روزانه است. همانطور که RSI به منطقه اشباع خرید جهش کرد، فروش جدید توسط پیروان روند همراه با سود گرفتن، رالی را کنترل کرد. یک شکست صعودی، سمت کوتاه را مجبور به پوشش می کند و باعث نوسانات در این فرآیند می شود. سطح روانی 1700 پشتیبانی جدید است و نقض آن می تواند ضرر را تا 1660 افزایش دهد.

USOIL مقاومت کلید را آزمایش می کند

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - USD بالاتر می رود

پس از توافق اوپک پلاس برای کاهش تولید، نفت خام WTI افزایش یافت. جهش پس از پاکسازی منطقه عرضه در حدود ساعت 83.00 تثبیت شد. قیمت تست مقاومت روزانه و سطح روانی 90.00 و فشار قوی از سوی فروشندگان قابل انتظار است. با این حال، اگر گاوها بتوانند از این سقف عبور کنند و راه را برای رسیدن به 97.00 باز کنند، احساسات می تواند در کوتاه مدت بهبود یابد. با بازگشت RSI به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است، 86.00 در صورت عقب نشینی به تکیه گاه تبدیل شد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.