• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار درون روز – پشتیبانی از سود یورو

تجزیه و تحلیل بازار درون روز – پشتیبانی از سود یورو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار درون روز - پشتیبانی از سود یوروEURUSD در حال تلاش برای بازگشت است

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - پشتیبانی از سود یورو

یورو در حال بهبود است زیرا تورم بالای بی سابقه در ماه سپتامبر انتظارات برای افزایش بزرگ دیگر نرخ بهره بانک مرکزی اروپا را تقویت کرد. RSI بیش از حد فروش در نمودار روزانه مقداری علاقه به خرید را به خود جلب کرده است، اما این می تواند بیشتر از یک بهبودی پایدار، یک معامله اصلاحی متوسط ​​باشد. 0.9890 بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه، مقاومت است و می‌توان انتظار داشت که دنبال‌کنندگان روند، برای محو کردن جهش جهش کنند. در صورت شکست صعودی، ارز واحد می تواند بار دیگر با برابری معاشقه کند. در غیر این صورت، 0.9680 اگر جفت شروع به کاهش کند، پشتیبانی جدید است.

GBPUSD در حال آزمایش مقاومت است

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - پشتیبانی از سود یورو

پوند به لطف خرید اضطراری اوراق قرضه توسط BoE بازگشت. اکنون قیمت در یک دوراهی قرار دارد و تمام زیان های انحلال قبلی را جبران کرده است. فشار فروش قابل انتظار است 1.1250 بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه، زیرا احساسات در میان مدت نزولی باقی می ماند. با این حال، پیشرفت او می‌تواند به استرلینگ فضای تنفسی بدهد و اوضاع را در روزهای آینده تغییر دهد. با بازگشت RSI به منطقه خنثی، منطقه جستجو بین 1.0700 و 1.0900 در ارزیابی تعامل خریدار کلیدی است.

GER 40 پشتیبانی ندارد

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - پشتیبانی از سود یورو

داکس 40 از چشم انداز افزایش 75 واحدی از بانک مرکزی اروپا بالاتر می رود. ترکیبی از شکست به زیر سطح حمایت بحرانی در 12450 و یک متقاطع MA نزولی در نمودار روزانه نشان می دهد که احساسات دوباره به سمت نزول تغییر کرده است و بازار نزولی را رسمی می کند. فروشندگان ممکن است هر جهشی را فرصتی برای شرط بندی ببینند. منطقه تقاضا در اطراف به عرضه تبدیل شده است 12500 می تواند خرید را تحت کنترل نگه دارد. 11800 ممکن است یک پشتیبانی موقت باشد و شکست آن باعث دور دیگری از فروش به پایین ترین حد اکتبر 2020 در 11400 شود.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد یورو با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.