• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار درون روز – مبارزه یورو برای برابری

تجزیه و تحلیل بازار درون روز – مبارزه یورو برای برابری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار درون روز - مبارزه یورو برای برابریEURUSD بازگشت محدودی دارد

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - مبارزه یورو برای برابری

دلار آمریکا پس از اینکه داده های PMI کاهش سرعت فعالیت های تجاری را نشان داد، عقب نشینی کرد. با این حال، سقوط یورو به زیر برابری و پایین ترین سطح ماه جولای نشان می دهد که فروشندگان کنترل را در دست دارند. با توجه به اینکه رالی ماه گذشته به عنوان یک پرش گربه مرده ثابت شد، مسیر کمترین مقاومت پایین خواهد آمد. پس از اینکه RSI در منطقه اشباع فروش فرو رفت، 0.9900 از دسامبر 2002 من شکار مقرون به صرفه را دیده ام. اگر چه سابق منطقه جستجو در اطراف 1.0040 می تواند یک سطح دشوار برای شکستن باشد. فروش مجدد، ارز واحد را به سمت 0.9700 خواهد فرستاد.

GBPUSD پشتیبانی روزانه را قطع می کند

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - مبارزه یورو برای برابری

افزایش پوند در PMI خدمات خوشبین. این جفت قبلا نتوانست منطقه عرضه (1.2300) را در نمودار روزانه پاک کند. آخرین فشار خرس ها به زیر 1.1770، جهش اواسط جولای را باطل کرد. این تاییدی است بر اینکه روند نزولی ممکن است در هفته های آینده از سر گرفته شود و قیمت ممکن است پایین ترین سطح مارس 2020 را در حدود 1.1400 هدف قرار دهد. 1.1720 در صورت تثبیت کوتاه مدت، حمایت میانی است. فشار فروش قوی را می توان در مقاومت تبدیل شده در حمایت انتظار داشت 1.1950.

NAS 100 برای مناقصه مبارزه می کند

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - مبارزه یورو برای برابری

نزدک 100 فشار ناشی از نشانه هایی از کندی اقتصاد ایالات متحده را احساس می کند. شکستن زیر نشانگر روانی 13000 گاوها را تحت فشار قرار داد. 12800 میانگین متحرک 30 روزه آزمون دیگری برای تصمیم گیری کوتاه مدت خریداران است. 13080 به یک منطقه عرضه جدید تبدیل شده است، و با بازگشت RSI به منطقه خنثی، افزایش سود فروش ممکن است بازیابی بالقوه را محدود کند. گاوها باید 13400 را دوباره به دست آورند تا اینکه شاخص بتواند دوباره جای پای خود را حفظ کند. در غیر این صورت، می تواند در برابر دور دیگری از فروش آسیب پذیر باشد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد یورو با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.