• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار درون روز – دلار همچنان به رشد خود ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل بازار درون روز – دلار همچنان به رشد خود ادامه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار درون روز - دلار همچنان به رشد خود ادامه می دهدEURUSD در حال تلاش برای شکستن است

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - دلار همچنان به رشد خود ادامه می دهد

در حالی که معامله گران انتظار افزایش 50 بشکه ای نرخ بهره از سوی بانک مرکزی اروپا را دارند، یورو زیان را جبران می کند. متقاطع MA نزولی در نمودار روزانه پس از یک تثبیت کوتاه نشان می دهد که احساسات در بهترین حالت محتاطانه باقی می ماند. عدم حفظ 0.9900 یادآور یک روند نزولی قوی بود. با این حال، شکست بالاتر از مقاومت اول در 0.9980 یک نشانه دلگرم کننده است. ارز واحد به یک کاتالیزور قوی نیاز دارد تا آن را به بالای منطقه عرضه برساند 1.0090 و بهبود را پایدار می کند. در غیر این صورت، تعمیر و نگهداری تازه در 0.9870 ممکن است در معرض خطر باشد.

USDJPY در برداشت محدود

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - دلار همچنان به رشد خود ادامه می دهد

در حالی که رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم از انتظارات پیشی گرفته است، ین ژاپن مقداری زیان را جبران می کند. رالی دلار پس از بالا بردن بالاترین قیمت جولای در 139.40 شتاب گرفت. 145.00 یک مانع است و می تواند پس از جهش RSI به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است، سود کسب کند. سپس این جفت ارز می تواند به سمت بالاترین حد خود در 24 سال گذشته در 147.50 ادامه دهد. از آنجایی که احساسات به شدت صعودی باقی می ماند، عقب نشینی به عنوان یک فرصت شرط بندی در نظر گرفته می شود 142.70 به عنوان نزدیکترین پشتیبانی در زیر، سطح روانی 140.00 سنگر گاوها خواهد بود.

USDCAD به مقاومت برخورد می کند

تجزیه و تحلیل بازار درون روز - دلار همچنان به رشد خود ادامه می دهد

دلار کانادا پس از آن که بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره را 75 واحد در ثانیه افزایش داد، مورد حمایت قرار گرفت. این جفت در زیر اوج ماه جولای در حرکت است 1.3220. افزایش متقاطع MA در نمودار روزانه و یک سری از پایین ترین سطح ها نشان می دهد که فشار خرید در حال افزایش است. شکست می تواند سقف را حذف کند و خریداران را جذب کند. سپس 1.3400 نزدیک به بالاترین حد دو ساله خود هدف بعدی خواهد بود. اقدام قیمت در حال آزمایش است 1.3060، یک منطقه کلیدی تقاضا از زمان آخرین ساخت. تخلف او می تواند گاوها را مجبور به نجات کند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.