• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار درون روز – تلاش دلار برای یافتن پایین

تجزیه و تحلیل بازار درون روز – تلاش دلار برای یافتن پایین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار درون روز - تلاش دلار برای یافتن پایینEURUSD موقعیت بالایی را حفظ می کند

نمودار EURUSD

دلار آمریکا به دلیل گمانه زنی ها مبنی بر اینکه فدرال رزرو به پایان انقباض خود نزدیک شده است، با مشکل مواجه شده است. این جفت پس از شکستن از بالاترین حد خود یعنی 1.0780 در ماه می، رشد خود را حفظ کرد. یک واگرایی نزولی در RSI حاکی از کاهش سرعت حرکت است و می تواند یک توقف بالقوه در رالی باشد. اما با بهبود احساسات، گاوها ممکن است عقب نشینی را فرصتی برای شرط بندی ببینند 1.0750 به عنوان اولین حمایت 1.0660 در شروع آخرین شکست و میانگین متحرک 30 روزه یک سطح کلیدی است. 1.0950 هدف در صورت پرش است.

XAGUSD در حال آزمایش پایداری است

نمودار XAGUSD

با ادامه کاهش ارزش دلار توسط معامله گران، نقره تثبیت می شود. قیمت پشتیبانی تست شده مقاومت تبدیل شده است ساعت 24.50 از زمان فروش شدید در آوریل سال گذشته. تست قبلی یک ذخیره محدود ایجاد کرد، اما جهش 23.20 نشان داد که گاوها هنوز در بازی هستند. یک شکست صعودی باعث افزایش شدیدی می شود زیرا فروشندگان در تلاش برای پوشش دادن هستند و درها را به روی سطح روانی 26.00 باز می کند. در همین حال، با توجه به اینکه RSI در ناحیه بیش از حد خرید یک سطح دوگانه را نشان می دهد، فلز ممکن است به دنبال پشتیبانی در بالا باشد. 23.55 ساعت.

NAS 100 بالاتر می رود

نمودار US100

نزدک 100 افزایش یافت زیرا بهبود احساسات مصرف کننده در ایالات متحده چشم انداز کاهش تورم را نشان داد. این جهت همچنان بالاست زیرا عقب نشینی ها تاکنون با اشتیاق مواجه شده است. شاخص در حال ورود به منطقه عرضه از فروش اواسط دسامبر با 11580 به عنوان اولین مقاومت شکست آن می تواند علاقه بیشتری را به خود جلب کند و قیمت را به 11900 درست زیر اوج ماه گذشته (12200) ارسال کند. وقفه بالاتر از این منطقه می تواند احساسات را در میان مدت تغییر دهد. 11330 پشتیبانی فوری و 11100 خط دوم دفاعی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده