• خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل بازار درون روزی – دلار همچنان کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل بازار درون روزی – دلار همچنان کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل بازار درون روزی - دلار همچنان کاهش می یابدEURUSD در امتداد خط روند در حال افزایش است

تجزیه و تحلیل بازار درون روزی - دلار همچنان کاهش می یابد

یورو در آستانه تصمیم امروز بانک مرکزی اروپا برای نرخ بهره تثبیت شد. در نمودار روزانه، این جفت به سمت بالاترین سطح خود از ماه می گذشته پیش می رود 1.0800 پس از بازگشت از 1.0300 در میانگین متحرک 20 روزه. با افزایش بازه زمانی ساعتی، یورو در حال صعود از یک خط روند صعودی است، با حمایت تازه در پایه (1.0530) از آخرین حرکت. احساسات صعودی ممکن است همچنان به حرکت قیمت ادامه دهد، اما فشار فروش ممکن است با نزدیک شدن این جفت به منطقه عرضه که در آن خریداران کوتاه مدت شروع به سود می کنند، افزایش یابد.

GBPUSD برای تست مقاومت

تجزیه و تحلیل بازار درون روزی - دلار همچنان کاهش می یابد

پوند در حالی که BoE در بحبوحه کاهش CPI نسبت به ماه گذشته ملاقات کرد، ثابت ماند. پوند در حال حرکت به سمت خط روند صعودی است و بالاترین میزان تابستان گذشته را پشت سر می گذارد 1.2250 که تبدیل به تکیه گاه شده است. شکست بالای 1.2340 نشان می دهد که گاوها همچنان کنترل دارند. یک عقب نشینی می تواند توسط پیروان روند مشتاق جذب شود. سطح روانی 1.2500 مرحله بعدی است و شکست آن در را به بالاترین قیمت ماه می گذشته در حدود 1.2660 باز می کند. از جنبه منفی، 1.2110 دومین لایه حفاظتی برای گاوها در صورت اصلاح است.

AUDUSD در حال آزمایش مقاومت اصلی است

تجزیه و تحلیل بازار درون روزی - دلار همچنان کاهش می یابد

پس از اینکه فدرال رزرو طبق انتظار، نرخ بهره را 50 واحد پایه افزایش داد، دلار آمریکا کاهش یافت. گاوها مقاومت کمتر از بالاترین سطح سپتامبر را بررسی کردند 0.6900 در چند هفته آزمون سود برای آغاز فروش گسترده‌تر کافی نبود و نشان می‌دهد که احساسات نسبتاً صعودی باقی مانده است. آخرین جهش نشان دهنده تعهد قوی از طرف بلند مدت است و شکست صعودی می تواند سود را به بالای سطح روانی 0.7000 برساند. منطقه جستجو در اطراف 0.6780 کلید حفظ شتاب در بازی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده