• خانه
  • وبلاگ
  • به وبینار کلاس کارشناسی ارشد ما بپیوندید: “تکنیک ها و اصول تجارت” | 2023/05/26

به وبینار کلاس کارشناسی ارشد ما بپیوندید: “تکنیک ها و اصول تجارت” | 2023/05/26

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به وبینار کلاس کارشناسی ارشد ما بپیوندید: "تکنیک ها و اصول تجارت" | 2023/05/26


شانس خود را برای شرکت در وبینار دیگر Orbex Trading Masterclass از دست ندهید: “تکنیک ها و مبانی تجارت” با متخصص برجسته صنعت و تحلیلگر باتجربه بازار دیوید کیندلی.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

برای پیوستن به وبینار زنده ما در روز جمعه 26 می ثبت نام کنیدهفتم2023 در ساعت 12:00 به وقت گرینویچ و تماشای یک حرفه ای تجارت باتجربه که استراتژی های معاملاتی اثبات شده بر اساس اصول فنی و اساسی را در زمان واقعی نشان می دهد.

در این وبینار یک ساعته، دیوید موثرترین استراتژی‌های معاملاتی را با استفاده از شاخص‌های فنی و بنیادی، تفاوت‌های کلیدی آنها و نحوه ترکیب این دو رویکرد و همچنین نحوه استفاده از ابزارهای انحصاری اسکن بازار و تحقیقات بازار Orbex را برای پیش‌بینی دقیق‌تر پوشش خواهد داد. روند قیمت های آینده او همچنین شما را از طریق تکنیک‌های معاملاتی اثبات‌شده راهنمایی می‌کند و ایده‌های خود را با استفاده از نمودارهای بی‌درنگ و تاریخی به شما نشان می‌دهد تا با یک انجمن باز برای پرسیدن سؤالات در طول ارائه، ایده‌ای واقع‌بینانه از اینکه چگونه تجارت می‌تواند برای شما کار کند، به شما ارائه می‌دهد.

آماده شوید تا یاد بگیرید که چگونه استراتژی معاملاتی خود را با ترکیب بهترین شاخص های فنی و اساسی ایجاد کنید و چگونه آموخته های خود را در سناریوهای واقعی بازار به کار ببرید، قدم به قدم با یک متخصص بازار!

آنچه خواهید آموخت:

✅ اصول فنی و اساسی معاملات

✅ تفسیر داده های اقتصادی و شرکتی

✅ ابزارهایی برای تحلیل و تجارت کلان اقتصاد

✅ چگونه احساسات و نوسانات بازار را مانند یک حرفه ای اندازه گیری کنیم

این وبینار به طور انحصاری برای مشتریان Orbex با حساب های واقعی در دسترس است و بخشی از سری Orbex Trading Masterclass است. شرکت Orbex Masterclass رایگان است و مهمترین اصول معاملاتی، تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی CFD در ارزها، سهام، شاخص ها، ارزهای دیجیتال، کالاها و آتی را پوشش می دهد. از یادگیری نحوه تأثیر رویدادهای بازار بر بازارهای مختلف گرفته تا تماشای استراتژی های معاملاتی انحصاری که در زمان واقعی اجرا می شوند و پاسخ به سؤالات شما، Orbex Masterclass یک دوره جامع تجارت رایگان از برخی از مشهورترین تحلیلگران بازار و مربیان تجارت صنعت را به شما ارائه می دهد.

دوره های Orbex Trading Masterclass از ماه می تا ژوئن 2023 برگزار می شود و به شما این فرصت را می دهد که گواهی تجارت آنلاین رایگان را به شرط تکمیل کل مجموعه و تست های مربوطه به دست آورید.

لینک زیر را دنبال کنید تا امروز در Masterclass تجارت Orbex ثبت نام کنید!

به Masterclass تجارت Orbex بپیوندید