• خانه
  • وبلاگ
  • به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: “چگونه در بازارهای مالی معامله کنیم” | 4-05-2023

به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: “چگونه در بازارهای مالی معامله کنیم” | 4-05-2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: "چگونه در بازارهای مالی معامله کنیم" | 4-05-2023


به اولین وبینار از مجموعه مسترکلاس های تجاری اختصاصی Orbex بپیوندید: “چگونه در بازارهای مالی معامله کنیم” با متخصص برجسته صنعت دانیل جان گریدی.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

برای پیوستن به وبینار زنده ما در روز پنجشنبه 4 می ثبت نام کنیدهفتم2023، در ساعت 12:00 به وقت گرینویچ و تماشای یک حرفه ای تجارت با تجربه که استراتژی ها و تکنیک های معاملاتی اثبات شده را در زمان واقعی نشان می دهد.

در طول این وبینار یک ساعته، دانیل مهمترین اصول بازار، مفاهیم معاملاتی و استراتژی های فنی معاملاتی را مرور خواهد کرد. او شما را از طریق تکنیک‌های معاملاتی اثبات‌شده راهنمایی می‌کند و ایده‌های خود را با استفاده از نمودارهای بی‌درنگ و تاریخی نشان می‌دهد تا با یک انجمن باز برای پرسیدن سؤالات در طول ارائه، دیدی واقع‌بینانه از اینکه چگونه تجارت می‌تواند برای شما کار کند، به شما ارائه می‌دهد. شما متوجه خواهید شد که هر بازار چگونه کار می کند، چه چیزی آن را به حرکت در می آورد، و مهمتر از همه، چگونه می توانید از حرکات آن بهره ببرید.

آنچه خواهید آموخت:

✅ اصول اولیه بازار و استراتژی های معاملاتی

✅ نحوه استفاده از ابزارهای نمودارگیری و شناسایی چرخه های بازار

✅ درک روندها و ادغام بازار

این وبینار بخشی از Orbex Trading Masterclass است که به شما کمک می کند تا در 7 وبینار زنده از مبتدی به معامله گر حرفه ای بروید. شرکت Orbex Masterclass رایگان است و مهمترین اصول معاملاتی، تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی CFD در ارزها، سهام، شاخص ها، ارزهای دیجیتال، کالاها و آتی را پوشش می دهد. از یادگیری نحوه تأثیر رویدادهای بازار بر بازارهای مختلف گرفته تا تماشای استراتژی های معاملاتی انحصاری که در زمان واقعی اجرا می شوند و پاسخ به سؤالات شما، Orbex Masterclass یک دوره جامع تجارت رایگان از برخی از مشهورترین تحلیلگران بازار و مربیان تجارت صنعت را به شما ارائه می دهد.

دوره های Orbex Trading Masterclass از ماه می تا ژوئن 2023 برگزار می شود و به شما این فرصت را می دهد که گواهی تجارت آنلاین رایگان را به شرط تکمیل کل مجموعه و تست های مربوطه به دست آورید.

لینک زیر را دنبال کنید تا امروز در Masterclass تجارت Orbex ثبت نام کنید!

به Masterclass تجارت Orbex بپیوندید