• خانه
  • وبلاگ
  • به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: “چگونه تجارت طلا را شروع کنیم” | 2023-05-19

به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: “چگونه تجارت طلا را شروع کنیم” | 2023-05-19

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: "چگونه تجارت طلا را شروع کنیم" | 2023-05-19


شانس خود را برای شرکت در وبینار دیگر Orbex Trading Masterclass از دست ندهید: “چگونه تجارت طلا را شروع کنیم” با کارشناس برجسته صنعت و تحلیلگر باتجربه بازار دانیل جان گریدی.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

برای پیوستن به وبینار زنده ما در روز جمعه 19 مه ثبت نام کنیدهفتم2023 در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت گرینویچ و تماشای یک حرفه ای تجارت با تجربه که استراتژی ها و تکنیک های تجارت طلا را در زمان واقعی نشان می دهد.

در طول این وبینار یک ساعته، دانیل مزایا و خطرات مرتبط با معاملات CFD طلا را مورد بحث قرار می‌دهد، نحوه شناسایی امیدوارکننده‌ترین فرصت‌ها را نشان می‌دهد و بهترین ابزارها و شاخص‌های Orbex را که می‌توانید برای پیش‌بینی دقیق‌تر روندهای آینده قیمت طلا استفاده کنید، نشان می‌دهد. او همچنین شما را از طریق تکنیک‌های معاملاتی اثبات‌شده راهنمایی می‌کند و ایده‌های خود را با استفاده از نمودارهای بی‌درنگ و تاریخی به شما نشان می‌دهد تا با یک انجمن باز برای پرسیدن سؤالات در طول ارائه، ایده‌ای واقع‌بینانه از اینکه چگونه معاملات اهرمی می‌تواند برای شما کار کند، به شما ارائه می‌دهد.

برای یادگیری نکات و نکات تجارت طلا آماده شوید، کشف کنید که چگونه معاملات معلق و محدود خود را بهینه کنید، و مهمتر از همه، چگونه بهترین فرصت های معاملاتی را شناسایی کنید و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید!

آنچه خواهید آموخت:

✅ مزایای معاملات طلای اهرمی

✅ بهترین ابزار و اندیکاتور معاملات طلا

✅ استراتژی های معاملاتی نوسانات طلا اثبات شده

این وبینار بخشی از Orbex Trading Masterclass است که به شما کمک می کند تا در 7 وبینار زنده از مبتدی به معامله گر حرفه ای بروید. شرکت Orbex Masterclass رایگان است و مهمترین اصول معاملاتی، تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی CFD در ارزها، سهام، شاخص ها، ارزهای دیجیتال، کالاها و آتی را پوشش می دهد. از یادگیری نحوه تأثیر رویدادهای بازار بر بازارهای مختلف گرفته تا تماشای استراتژی های معاملاتی انحصاری که در زمان واقعی اجرا می شوند و پاسخ به سؤالات شما، Orbex Masterclass یک دوره جامع تجارت رایگان از برخی از مشهورترین تحلیلگران بازار و مربیان تجارت صنعت را به شما ارائه می دهد.

دوره های Orbex Trading Masterclass از ماه می تا ژوئن 2023 برگزار می شود و به شما این فرصت را می دهد که گواهی تجارت آنلاین رایگان را به شرط تکمیل کل مجموعه و تست های مربوطه به دست آورید.

لینک زیر را دنبال کنید تا امروز در Masterclass تجارت Orbex ثبت نام کنید!

به Masterclass تجارت Orbex بپیوندید