• خانه
  • وبلاگ
  • به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: “استراتژی های معاملاتی قیمت اقدام” | 1-06-2023

به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: “استراتژی های معاملاتی قیمت اقدام” | 1-06-2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به وبینار کلاس مستر ما بپیوندید: "استراتژی های معاملاتی قیمت اقدام" | 1-06-2023


شانس خود را برای شرکت در وبینار دیگر Orbex Trading Masterclass از دست ندهید: “استراتژی های معاملاتی قیمت اقدام” با کارشناس برجسته صنعت و تحلیلگر باتجربه بازار دانیل جان گریدی.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

برای پیوستن به وبینار زنده ما در روز جمعه 1 ژوئن ثبت نام کنیدSt2023، در ساعت 12:00 به وقت گرینویچ و تماشای یک حرفه ای تجارت باتجربه که برخی از موفق ترین استراتژی های معاملاتی قیمت را در زمان واقعی نشان می دهد.

معاملات پرایس اکشن تکنیکی است که به شما امکان می دهد به جای تکیه بر اندیکاتورها یا ابزارهای دیگر، بازار را بخوانید و بر اساس حرکات واقعی قیمت تصمیم گیری کنید. در طول این وبینار یک ساعته، دانیل به شما معرفی عمیقی از معاملات پرایس اکشن می دهد و موثرترین استراتژی ها را برای استفاده از الگوهای مختلف قیمت، مانند کندل، خطوط روند، حمایت و مقاومت، شکست و غیره به شما آموزش می دهد. او همچنین با استفاده از ابزارها و شاخص‌های اسکن بازار انحصاری Orbex، شما را از طریق استراتژی‌های معاملاتی اثبات‌شده راهنمایی می‌کند تا معاملات اکشن قیمت شما را به سطح بعدی برساند، و تکنیک‌های خود را به‌طور زنده در MT4 نشان می‌دهد.

آماده شوید تا یاد بگیرید که چگونه استراتژی‌های معاملاتی قیمت خود را ایجاد کنید و چگونه آموخته‌های خود را در سناریوهای بازار بلادرنگ به کار ببرید، گام به گام با یک متخصص بازار! در طول وبینار شما همچنین قادر خواهید بود به صورت زنده سوالاتی از دیوید بپرسید و با معامله گران دیگر در تعامل باشید.

آنچه خواهید آموخت:

✅ استراتژی های معاملاتی پرایس اکشن مرحله به مرحله

✅ الگوهای پرایس اکشن در طبقات مختلف دارایی

✅ بهترین اندیکاتورهای فنی برای معاملات پرایس اکشن

این وبینار به طور انحصاری برای مشتریان Orbex با حساب های واقعی در دسترس است و بخشی از سری Orbex Trading Masterclass است. شرکت Orbex Masterclass رایگان است و مهمترین اصول معاملاتی، تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی CFD در ارزها، سهام، شاخص ها، ارزهای دیجیتال، کالاها و آتی را پوشش می دهد. از یادگیری نحوه تأثیر رویدادهای بازار بر بازارهای مختلف گرفته تا تماشای استراتژی های معاملاتی انحصاری که در زمان واقعی اجرا می شوند و پاسخ به سؤالات شما، Orbex Masterclass یک دوره جامع تجارت رایگان از برخی از مشهورترین تحلیلگران بازار و مربیان تجارت صنعت را به شما ارائه می دهد.

دوره های Orbex Trading Masterclass از ماه می تا ژوئن 2023 برگزار می شود و به شما این فرصت را می دهد که گواهی تجارت آنلاین رایگان را به شرط تکمیل کل مجموعه و تست های مربوطه به دست آورید.

لینک زیر را دنبال کنید تا امروز در Masterclass تجارت Orbex ثبت نام کنید!

به Masterclass تجارت Orbex بپیوندید