• خانه
  • وبلاگ
  • به وبینار مستر کلاس ما بپیوندید: “استفاده از الگوهای قیمت در تجارت” | 06-9-2023

به وبینار مستر کلاس ما بپیوندید: “استفاده از الگوهای قیمت در تجارت” | 06-9-2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به وبینار مستر کلاس ما بپیوندید: "استفاده از الگوهای قیمت در تجارت" | 06-9-2023


شانس خود را برای شرکت در وبینار دیگر Orbex Trading Masterclass از دست ندهید: “استفاده از الگوهای قیمت در معاملات” با متخصص برجسته صنعت و تحلیلگر باتجربه بازار دیوید کیندلی.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه الگوهای قیمت را در بازارهای مالی شناسایی و معامله کنید؟ برای پیوستن به وبینار زنده ما در روز جمعه 9 ژوئن ثبت نام کنیدهفتم2023، در ساعت 12:00 به وقت گرینویچ و تماشای یک حرفه ای تجارت با تجربه که برخی از موفق ترین استراتژی های معاملاتی را با الگوهای قیمت در زمان واقعی نشان می دهد.

الگوهای قیمت شکل‌هایی هستند که در نمودارهای قیمت دارایی‌های مختلف مانند ارز، سهام، کالاها و شاخص‌ها ظاهر می‌شوند. آنها می توانند به معامله گران کمک کنند تا حرکت های آینده قیمت را پیش بینی کنند، فرصت های معاملاتی را شناسایی کنند و ریسک را مدیریت کنند. در طول این وبینار یک ساعته، دیوید به شما معرفی مفصلی از تجارت الگو می دهد و به شما می آموزد که چگونه رایج ترین الگوهای قیمتی مانند مثلث، گوه، پرچم، پرچم، و سر و شانه را بشناسید و معامله کنید. او همچنین با استفاده از ابزارها و شاخص‌های اسکن بازار انحصاری Orbex، شما را از طریق استراتژی‌های معاملاتی اثبات‌شده راهنمایی می‌کند تا تجارت الگوی شما را به سطح بعدی برساند، و تکنیک‌های خود را به‌طور زنده در MT4 نشان می‌دهد.

آماده شوید تا یاد بگیرید که چگونه استراتژی های معاملاتی الگوی قیمت خود را ایجاد کنید و چگونه آموخته های خود را در سناریوهای بازار بلادرنگ به کار ببرید، گام به گام با یک متخصص بازار! در طول وبینار شما همچنین قادر خواهید بود به صورت زنده سوالاتی از دیوید بپرسید و با معامله گران دیگر در تعامل باشید.

آنچه خواهید آموخت:

✅ نحوه تشخیص روند قیمت

✅ معامله با شکست و برگشت قیمت

✅ از اصلاحات و پسوندهای فیبوناچی استفاده کنید

این وبینار به طور انحصاری برای مشتریان Orbex با حساب های واقعی در دسترس است و بخشی از سری Orbex Trading Masterclass است. شرکت Orbex Masterclass رایگان است و مهمترین اصول معاملاتی، تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی CFD در ارزها، سهام، شاخص ها، ارزهای دیجیتال، کالاها و آتی را پوشش می دهد. از یادگیری نحوه تأثیر رویدادهای بازار بر بازارهای مختلف گرفته تا تماشای استراتژی های معاملاتی انحصاری که در زمان واقعی اجرا می شوند و پاسخ به سؤالات شما، Orbex Masterclass یک دوره جامع تجارت رایگان از برخی از مشهورترین تحلیلگران بازار و مربیان تجارت صنعت را به شما ارائه می دهد.

دوره های Orbex Trading Masterclass از ماه می تا ژوئن 2023 برگزار می شود و به شما این فرصت را می دهد که گواهی تجارت آنلاین رایگان را به شرط تکمیل کل مجموعه و تست های مربوطه به دست آورید.

لینک زیر را دنبال کنید تا امروز در Masterclass تجارت Orbex ثبت نام کنید!

به Masterclass تجارت Orbex بپیوندید