• خانه
  • وبلاگ
  • به وبینار مسترکلاس ما بپیوندید: “معاملات اهرمی و محاسبات مهم” | 12-05-2023

به وبینار مسترکلاس ما بپیوندید: “معاملات اهرمی و محاسبات مهم” | 12-05-2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به وبینار مسترکلاس ما بپیوندید: "معاملات اهرمی و محاسبات مهم" | 12-05-2023


شانس خود را برای شرکت در وبینار دیگر Orbex Trading Masterclass از دست ندهید: “معاملات اهرمی و محاسبات بحرانی” با متخصص برجسته صنعت و تحلیلگر باتجربه بازار دیوید کیندلی.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

برای پیوستن به وبینار زنده ما در روز جمعه 12 می ثبت نام کنیدهفتم2023، در ساعت 12:00 به وقت گرینویچ و تماشای یک حرفه ای تجارت با تجربه که استراتژی ها و تکنیک های معاملاتی اثبات شده را در زمان واقعی نشان می دهد.

در طول این وبینار یک ساعته، دیوید مزایا و خطرات مرتبط با معاملات اهرمی را بررسی می‌کند و نحوه محاسبه ریسک، اهرم و حاشیه را نشان می‌دهد و همچنین استراتژی‌های عملی با هدف حاشیه سود بیشتر ارائه می‌دهد. او شما را از طریق تکنیک‌های معاملاتی اثبات‌شده راهنمایی می‌کند و ایده‌های خود را با استفاده از نمودارهای بی‌درنگ و نمودارهای تاریخی به شما نشان می‌دهد تا با یک انجمن باز برای پرسیدن سؤالات در طول ارائه، ایده‌ای واقع بینانه از اینکه چگونه معاملات اهرمی می‌تواند برای شما کار کند، به شما ارائه می‌دهد. برای یادگیری نکات و نکات معاملات اهرمی آماده شوید، کشف کنید که چگونه معاملات معلق خود را بهینه کنید و معاملات را محدود کنید، و مهمتر از همه، چگونه بهترین فرصت های معاملاتی را شناسایی کنید و شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

آنچه خواهید آموخت:

✅ نحوه محاسبه مارجین و معامله با اهرم

✅ درک معاملات پیپ و امتیاز

✅ مزایای معامله با سفارشات معلق

این وبینار بخشی از Orbex Trading Masterclass است که به شما کمک می کند تا در 7 وبینار زنده از مبتدی به معامله گر حرفه ای بروید. شرکت Orbex Masterclass رایگان است و مهمترین اصول معاملاتی، تکنیک ها و استراتژی های معاملاتی CFD در ارزها، سهام، شاخص ها، ارزهای دیجیتال، کالاها و آتی را پوشش می دهد. از یادگیری نحوه تأثیر رویدادهای بازار بر بازارهای مختلف گرفته تا تماشای استراتژی های معاملاتی انحصاری که در زمان واقعی اجرا می شوند و پاسخ به سؤالات شما، Orbex Masterclass یک دوره جامع تجارت رایگان از برخی از مشهورترین تحلیلگران بازار و مربیان تجارت صنعت را به شما ارائه می دهد.

دوره های Orbex Trading Masterclass از ماه می تا ژوئن 2023 برگزار می شود و به شما این فرصت را می دهد که گواهی تجارت آنلاین رایگان را به شرط تکمیل کل مجموعه و تست های مربوطه به دست آورید.

لینک زیر را دنبال کنید تا امروز در Masterclass تجارت Orbex ثبت نام کنید!

به Masterclass تجارت Orbex بپیوندید