بهترین سهام برای معامله

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین سهام برای معامله


هزاران سهام در NYSE و نزدک معامله می شوند، اما شما باید بهترین سهام را پیدا کنید تا سودهای کلان به دست آورید. با نزدیک شدن به سه ماهه پایانی سال، بهترین سهام برای معامله در حال حاضر آنچه در ابتدای سال بودند، نیستند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران در اوایل سپتامبر 2022 سهام فناوری را زیر نظر دارند. سهام‌های فناوری در طول سال گذشته در یک ترن هوایی قرار داشته‌اند و تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در ماه‌های آینده نیز بی‌ثبات خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین سهام برای معامله، و همچنین جهت بازار سهام و عواملی که می توانند بر سهام فناوری در ماه های آینده تأثیر بگذارند، ادامه مطلب را بخوانید.

بازار سهام چگونه حرکت خواهد کرد؟

اکثر سهام از جهت گیری بازار پیروی می کنند، اما هیچ راه قطعی برای پیش بینی آینده بازار سهام وجود ندارد. با این حال، عوامل متعددی وجود دارد که می‌تواند در ماه‌های آینده روی سهام تأثیر بگذارد.

انتظار می رود نرخ بهره افزایش یابد

انتظار می رود نرخ بهره در نیمه دوم سال افزایش یابد که می تواند بر قیمت سهام فشار وارد کند. با توجه به بالا بودن نگرانی های تورم و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو، اقدامات بازار تا کنون در سال 2022 چالش برانگیز بوده است. تهاجم روسیه به اوکراین نیز همچنان بر بازارها تاثیر می گذارد.

ادامه جنگ تجاری می تواند منجر به بی ثباتی شود

جنگ تجاری ادامه دار بین ایالات متحده و چین همچنین می تواند منجر به نوسانات در سهام فناوری شود زیرا تنش ها بین دو کشور همچنان افزایش می یابد. این امر در شرکت های فناوری مانند NVIDIA Corporation و Micron Technology Inc مشهود است. سهام هر دو شرکت اخیراً به دلیل قوانین صادرات جدید ایالات متحده در مورد صادرات تراشه به چین کاهش یافت.

برگه درامد

گزارش های سود شرکت های بزرگ فناوری نیز توسط سرمایه گذاران تجزیه و تحلیل می شود. با وجود عدم اطمینان زیاد در افق، مهم است که در استراتژی سرمایه گذاری خود منظم بمانید و یک سبد متنوع را حفظ کنید. سهام فناوری ممکن است نوسان داشته باشد، اما همچنان می تواند فرصت هایی برای رشد بلندمدت فراهم کند.

با در نظر گرفتن موارد فوق، در اینجا سه ​​بهترین سهام فناوری برای تماشای بازار سهام وجود دارد.

بهترین سهام برای معامله

بهترین سهام برای معامله

همیشه به یاد داشته باشید که چیزی به نام “بهترین سهام برای معامله” وجود ندارد. هیچ تضمینی وجود ندارد که بهترین سهام امروزی برای معامله مطابق پیش بینی عمل کنند. نوسانات بازار راهی برای شکست دادن بهترین سهام برای معامله در حال حاضر دارد.

با این حال، اکنون زمان جالبی برای بازار سهام است. در ادامه بخوانید تا در مورد برخی از بهترین سهام برای معامله در حال حاضر بدانید.

شرکت اپل.

با ارزش بازار 2.5 تریلیون دلار، یک سیب شرکت (AAPL) در حال حاضر بزرگترین شرکت در جهان است. با این حال، با وجود موقعیت خود به عنوان یک رهبر جهانی در صنایع مختلف، اپل از فروش بازار مستثنی نیست.

با توجه به تورم خارج از کنترل و ترس از رکود اقتصادی، اپل حدود 15.9 درصد از سال گذشته کاهش یافته است. این به دلیل احساسات منفی در سراسر وال استریت و تأثیر تورم است.

در ظاهر، اپل تا کنون در سال 2022 عملکرد خوبی نداشته است. اما در زیر سطح، اصول اولیه اپل بهتر از همیشه به نظر می رسند. به ویژه، کاهش اخیر قیمت سهم به سرمایه گذاران فرصت خوبی برای باز کردن موقعیت در برخی از بهترین سهام برای تجارت داده است.

امروزه، نسبت قیمت به درآمد اپل کمی بالا است، اما آنقدر بالا نیست که سرمایه گذاری جدید را منع کند.

اپل از سایر شرکت های فناوری در بازار بهتر عمل کرده است. بخش محصولات این شرکت که شامل آیفون، مک، آیپد، پوشیدنی و سایر لوازم جانبی می شود، فروش سال به سال افزایش یافته و 80 درصد از کل درآمد را به خود اختصاص داده است.

بخش خدمات اپل که شامل اپ استور، اپل موزیک، اپل تی‌وی پلاس، آی‌کلود و سایر کسب‌وکارهای اشتراکی می‌شود، نسبت به سال گذشته فروش خود را با 17.3 درصد افزایش به نزدیک به 20 میلیارد دلار رساند. واضح است که این شرکت در زمانی که دیگران در تلاش برای سرپا ماندن هستند، عملکرد بسیار خوبی دارد.

شرکت مایکروسافت (MSFT)

مایکروسافت با ارزش‌ترین شرکت در این فهرست، با 2.2 تریلیون دلار، در میان بهترین سهام برای معامله در سال 2022 قرار دارد.

با وجود اندازه اش، مایکروسافت با افزایش 12 درصدی درآمد در سه ماهه گذشته، به رشد پیوسته خود ادامه می دهد. مایکروسافت دارای مجموعه ای از محصولات دیجیتال قوی است، از جمله سیستم عامل ویندوز و نرم افزار بهره وری مایکروسافت آفیس.

مایکروسافت به دنبال گسترش نفوذ خود در صنعت پر سود بازی های ویدیویی، از خرید 69 میلیارد دلاری توسعه دهنده بازی های ویدیویی Activision Blizzard Inc خبر داد. (ATVI) در ژانویه. در صورت تایید، این بزرگترین خرید آن خواهد بود و مایکروسافت را به سومین شرکت بزرگ بازی در جهان تبدیل خواهد کرد.

شرکت آلفابت (GOOG)

شرکت مادر گوگل آلفابت با ارزش 1.6 تریلیون دلار یکی از بهترین سهام برای معامله است. اگرچه سهامداران کاهش قیمت سهام را از سال تا به امروز تجربه کرده اند، اما خود شرکت با افزایش 13 درصدی درآمد در سه ماهه دوم به عملکرد خوب خود ادامه می دهد.

ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت آلفابت، قدرت محصول جستجوی پرچمدار آلفابت را به همراه رشد Google Cloud به عنوان نتایج محرک اعلام کرد.

در اواسط ژوئیه، آلفابت با تقسیم سهام 20 به 1 مواجه شد.

سهام آلفابت اکنون 41 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. آلفابت با وجود اینکه مزیت قابل توجهی در صنعت دارد، با تخفیف نسبت به سایر سهام فناوری معامله می کند. این شرکت اکنون با کمترین ارزش خود در یک دهه گذشته معامله می کند و در این مدت جریان نقدی، درآمد و درآمد خود را افزایش داده است.

سرمایه گذاران بلندمدت باید آلفابت را به عنوان یکی از بهترین سهام برای معامله نگاه کنند زیرا این شرکت همچنان یک شرکت عالی با ارزش گذاری جذاب است.

آلفابت عملکرد بسیار خوبی دارد و جریان نقدی آزاد شرکت ممکن است بزرگترین دلیلی باشد که یکی از بهترین سهام امروزی برای معامله است. او تنها در سه سال، جریان نقدی آزاد خود را 150 درصد افزایش داده است.

بهترین سهام برای معامله

آیا اکنون زمان خوبی برای معامله سهام است؟

سرمایه گذارانی که با بازار هماهنگ هستند از میزان نوسانات وال استریت در سال 2022 آگاه هستند. با بازگشت به سه ماهه چهارم سال 2021، تقریباً همه شاخص های اصلی امروزی کاهش یافته اند. شاخص S&P 500 که عملکرد 500 شرکت موفق در ایالات متحده را دنبال می کند، از ابتدای سال حدود 21.2 درصد کاهش یافته است. از سوی دیگر، نزدک کامپوزیت بسیار کمتر از ابتدای سال 35.3 درصد کاهش یافته است.

در هر صورت، ترس از تورم و رکود، هدایت مثبت را کاهش داد. نزدک به دلیل اتکای رشد محور صنعت فناوری به سرمایه بدهی ضربه سختی خورد.

سهام تقریباً تمام سهام در بازار در حال کاهش است. بنابراین سوال این است: آیا اکنون زمان مناسبی برای معامله سهام است؟ از آنجایی که نمی توان آینده را پیش بینی کرد و بازار به کدام سمت خواهد رفت، ابتدا باید استراتژی و افق زمانی خود را مشخص کنید.

سلب مسئولیت: این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

بهترین سهام برای معامله
بهترین سهام برای معامله