بهترین ابزار برای معامله گران فارکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین ابزار برای معامله گران فارکس


تجارت در کپی یک استراتژی است که در آن سرمایه گذاران از معامله گران با تجربه ای که درصد موفقیت بالایی دارند پیروی می کنند و استراتژی های معاملاتی آنها را کپی می کنند.

تجارت کپی با معاملات آینه ای کمی متفاوت است. در حالی که در معاملات کپی، یک معامله گر مستقیماً حرکات یک معامله گر موفق را کپی می کند، در معاملات آینه ای، معامله گران سیگنال هایی را دنبال می کنند که از الگوهای معاملاتی معامله گران موفق مختلف ایجاد شده است.

بهترین ابزار برای معامله گران فارکس

تجارت آینه

معاملات آینه ای شامل تکرار استراتژی معاملاتی سایر معامله گران، به ویژه آنهایی است که توسط شرکت هایی که خدمات معاملاتی آینه ای ارائه می دهند، استخدام می شوند. این شرکت ها تاکتیک های معامله گران برتر خود را برای ایجاد سیگنال های قابل اعتماد و دقیق برای مشتریان خود ترکیب می کنند. در حالی که معاملات آینه ای نیست استراتژی جدید، با کمک داده های بزرگ و هوش مصنوعی دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است. از این رو، سیگنال‌های تجاری آینه‌ای اکنون بسیار دقیق و قابل پیش‌بینی هستند و آنها را به گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذارانی تبدیل می‌کند که به دنبال تجربه عملی معاملات فارکس هستند.

عیب اصلی معاملات آینه ای این است که شما باید همه چیز را آینه کنید. شخص نمی تواند انتخاب کند که کدام سیگنال را دنبال کند و کل فرآیند کاملاً خودکار است. برای فعال کردن معاملات آینه ای خودکار، معامله گران باید نرم افزار اختصاصی یا افزونه متاتریدر را نیز نصب کنند.

تجارت کپی با تفاوت

در اینجا در IronFX، ما یک پلتفرم تجارت دستگاه کپی ایده آل به نام TradeCopier داریم. این پلتفرم به شما امکان می دهد معامله گران با تجربه را دنبال کنید و سبد خود را گسترش دهید. اگر زمان کافی برای سرمایه گذاری در معاملات ندارید یا تجربه و دانش کافی ندارید، استفاده از TradeCopier به شما این امکان را می دهد که با بهره مندی از تجربه معامله گران حرفه ای.

TradeCopier چیست؟

پلت فرم TradeCopier به فعالان بازار مالی اجازه می دهد تا به طور خودکار موقعیت های باز شده و مدیریت شده توسط معامله گران دیگر را در زمان واقعی تکرار کنند. این ویژگی به ویژه برای کسانی که تازه وارد تجارت فارکس شده اند یا وقت انجام تحقیقات گسترده و همگام شدن با آخرین روندهای بازار را ندارند بسیار مفید است. با کپی برداری از استراتژی های معامله گران با عملکرد برتر، کاربران می توانند از تخصص آنها بهره مند شوند و سبد معاملاتی خود را گسترش دهند. TradeCopier سکو برای تمام سطوح تجربه مناسب است. با این حال، قبل از شروع استفاده از TradeCopier یا هر پلتفرم دیگری، باید از خطرات مرتبط با تجارت آنلاین آگاه باشید. بسیار مهم است که قبل از سرمایه گذاری واقعی برای تجارت، تحلیل بازار خود را انجام دهید. حتی اگر از موقعیت های ماهرترین معامله گران کپی کنید، سرمایه شما همچنان در خطر است.

بهترین ابزار برای معامله گران فارکس

مزایای TradeCopier

  • از تجربیات بهترین معامله گران استفاده کنید

از دانش معامله گران با تجربه برای گسترش و تنوع بخشیدن به سبد خود بهره ببرید.

تجارت کپی یک روش ایده آل برای ورود مطمئن به بازارها است، اگر زمان کافی برای مشاهده آنها ندارید.

  • انتخاب گسترده ای از استراتژی ها

از بین استراتژی های مختلف در نمودار انتخاب کنید و مشترک یک یا چند ارائه دهنده استراتژی شوید.

  • تنوع سبد

کپی برداری از معامله گرانی که معامله می کنند ابزارهای مالی مختلف می تواند به شما در تنوع بخشیدن به سبد خود کمک کند.

ارائه دهندگان استراتژی می توانند کارمزد عملکرد تا 40 درصد دریافت کنند، پرداخت های روزانه، هفتگی یا ماهانه دریافت کنند و به شبکه ای از سرمایه گذاران جهانی بپیوندند.

  • فرآیند سوار شدن آسان

می توانید بلافاصله پس از افتتاح حساب ارائه دهنده استراتژی، تجارت را شروع کنید.

  • محاسبه خودکار هزینه

به‌عنوان یک ارائه‌دهنده استراتژی، می‌توانید سود کل و درصد بازدهی خود را از طریق تابلوی امتیازات بیابید و نیازی به محاسبه دستی هزینه اجرای خود را از بین ببرید.

TradeCopier چگونه کار می کند؟

TradeCopier یک پلتفرم کاملاً خودکار است که نیاز معامله گران را برای نظارت بر معاملات خود از ابتدا تا انتها بی نیاز می کند. حتی اگر هنگام معامله از رایانه خود دور باشید، اعلان‌های ایمیلی دریافت خواهید کرد که وضعیت دقیق حساب تجاری خود را به‌روزرسانی می‌کند.

TradeCopier نیز یکی از با ارزش ترین ها در نظر گرفته می شود پلتفرم های تجارت آنلاین برای مبتدیان. معامله گران تازه کار می توانند به طور موثری از استراتژی های معامله گران با تجربه بدون انجام هیچ گونه تحقیق یا درگیر شدن در فعالیت های معاملاتی، کپی کنند.

نحوه استفاده از TradeCopier

اگر یک معامله گر پیشرفته با چندین سال تجربه هستید، در نظر بگیرید که یک ارائه دهنده استراتژی شوید. به معامله گران دیگر اجازه دهید استراتژی های معاملاتی شما را کپی کنند و برای افزایش درآمد خود کارمزد عملکرد دریافت کنند! درآمد شما بر اساس عملکرد شما خواهد بود، از جمله معاملات و سود شما، و تعداد معامله گرانی که از استراتژی های شما پیروی می کنند. هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، پتانسیل کسب درآمد شما بیشتر است. یک شرکت کارگزاری آنلاین مانند IronFX می تواند تمام ابزارهایی را که برای شروع کار نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد و می توانید با معامله گران از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مهارت های معاملاتی خود را نشان دهید و به دنبال کنندگان استراتژی اجازه دهید استراتژی های شما را دنبال کرده و تکرار کنند.

اگر در تجارت فارکس تازه کار هستید یا دانش یا زمان کافی برای تجارت خود ندارید، کپی کردن استراتژی های معامله گران با تجربه ممکن است راه حل خوبی برای شما باشد. با دنبال کردن خودکار بهترین استراتژی‌های ارائه‌دهنده استراتژی ما، می‌توانید از تخصص آن‌ها برای ایجاد یا بهبود پورتفولیوی خود استفاده کنید. توجه به این نکته ضروری است که در ابتدا می توانید تنها یک ارائه دهنده استراتژی را انتخاب کنید، اما بعداً می توانید از طریق پلتفرم TradeCopier موارد بیشتری را دنبال کنید.

با این پلتفرم می توانید با اطمینان معامله کنید! به سادگی به عنوان یک ارائه دهنده استراتژی یا دنبال کننده استراتژی ثبت نام کنید، حساب خود را تامین مالی کنید و همانطور که کپی می کنید شروع به تجارت کنید استراتژی های معامله گران با عملکرد برتر. پیروی از چند مرحله ساده به شما این امکان را می دهد که تجارت را بدون دردسر شروع کنید.

تبدیل شدن به یک ارائه دهنده استراتژی

برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده استراتژی، باید در IronFX به عنوان ارائه دهنده استراتژی ثبت نام کنید. وجوه را به حساب خود واریز کنید و نمایه خود را ایجاد کنید و در مورد پیشنهادات کارمزد تصمیم بگیرید. می توانید با ترغیب سایر معامله گران به دنبال کردن استراتژی های شما، کارمزد دریافت کنید. برای تشویق مشتریان بیشتر به کپی کردن روش های شما، می توانید دید خود را در رتبه بندی افزایش دهید.

بهترین ابزار برای معامله گران فارکس

دنبال استراتژی شوید

برای تبدیل شدن به یک دنبال کننده استراتژی، ابتدا باید ثبت نام کنید، وجوه را به حساب خود واریز کنید و سپس معامله گران حرفه ای را برای دنبال کردن پیدا کنید. شما می توانید آن دسته از معامله گرانی را انتخاب کنید که سبک یا اهداف آنها با اهداف سرمایه گذاری شما مطابقت دارد. سپس می‌توانید شرایط و ریسک را برای هر ارائه‌دهنده استراتژی که می‌خواهید دنبال کنید تعیین کنید و به طور خودکار معاملات موفق انجام شده توسط آن معامله‌گران با عملکرد برتر را کپی کنید.

چرا TradeCopier را با IronFX انتخاب کنید؟

IronFX شهرت دیرینه ای در دنیای تجارت آنلاین دارد، با جوایز مالی متعدد و با بیش از 1.5 میلیون معامله گر از سراسر جهان شناخته شده است. با تیم پشتیبانی مشتری 24/7 اختصاصی، مدیر حساب شخصی شما و مجموعه ای از منابع آنلاین، کارگزار برای ارائه پشتیبانی مورد نیاز شما در کنار شما خواهد بود.

TradeCopier یک ابزار عالی برای تحقیق در بازار با یک کارگزار مستقر است. به عنوان یک کارگزار قابل اعتماد، IronFX بهترین استعدادها را جذب می کند، بنابراین اگر تازه شروع به کار کرده اید، می توانید از بین بسیاری از ارائه دهندگان استراتژی با سوابق عالی انتخاب کنید. همچنین همیشه به یاد داشته باشید که کنترل وجوه و حساب خود را در دست دارید و همیشه می توانید انتخاب کنید که وجوه خود را به روشی که می خواهید تخصیص دهید. اگر می‌خواهید درباره پلتفرم TradeCopier ما بیشتر بدانید، لطفاً به وب‌سایت IronFX بروید و یک صفحه اختصاصی در اینجا پیدا کنید. TradeCopier زیر پلت فرم معاملاتی.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.