بن بست خشن بازیابی – تجمع

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بن بست خشن بازیابی - تجمع


WTI قیمت ها به سرعت و به شدت از قیمت آنها بهبود یافت پایین برای دو سال و نیم و نزدیک به 74 دلار افزایش یافت، اما همچنان رالی بهبودی به دلیل از بین رفتن تکانه فنی ناگهان متوقف شد. در این گزارش قصد داریم پیشرانه کاتالیزورها را روشن کنیم WTI قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

کاهش واردات چین نگرانی ها را در مورد تقاضا افزایش می دهد

در سه شنبه، غول سرخ او را آزاد کرد تراز تجاری گزارش ماه آوریل و داده ها نشان داد که کشور ادامه دارد بازگشایی تلاش هاآنها ممکن است شروع به باخت کرده باشند تکانه بنابراین باعث نگرانی کشور می شود بهبودبا هم چشم انداز برای افزایش یافت جستجو کردن برای خام. به خصوص، واردات چین در ماه آوریل به شدت کاهش یافت، نزدیک به 8 درصد، که نشان دهنده این است که داخلی جستجو کردن ضعیف می شود، به عنوان خام وارد كردن 16 درصد کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از ابتدای سال جاری رسید. برای مقایسه، مارس واردات نفت خام به 22.5 درصد می رسد. وقتی صحبت می کنیم صادراتاین کشور انتظارات را پشت سر گذاشت و به 8.5 درصد رسید، اما این نرخ تقریباً نیمی از تولید ماه گذشته بود که نشان دهنده این است که فاز بهبود اقتصادی ممکن است طبق برنامه پیش نرود. بزرگترین واردکننده نفت در جهان. با توجه به نتایج، انرژی بازرگانان آنها ممکن است شروع به تنزل رتبه کرده باشند چشم انداز خوش بینانهکه انتظار داشتند چین عامل اصلی افزایش قیمت انرژی، به ویژه در نیمه دوم سال باشد، و در عوض به نوعی افراط کرد. رفتار سوداگرانه کوتاه مدت.

کاهش عرضه اوپک پلاس ناچیز بود

در ابتدای ماه آوریل معامله گران انرژی به سرعت روی پاهای خود ایستادند و تلاش کردند تا موقعیت خود را مجدداً تنظیم کنند تا اعلامیه غافلگیرکننده را منعکس کنند اوپک پلاس، برای تازه خروج برش می دهد. این کارتل نفت به یک معنا، یک بار دیگر، با پخش تعهد تزلزل ناپذیر خود به جهان، همه را غافلگیر کرد مداخله و تعادل مجدد در بازار زمانی که به اصطلاح “انحراف” رخ می دهد. این سازمان در نشست غیررسمی وزرای خود از کاهش تولید 1.16 میلیون بشکه ای خبر داد که در ماه جاری انجام می شود و تا پایان سال جاری ادامه دارد. این داوطلبانه برش می دهد از جانب اوپک پلاس انتقاد کشورهای غربی، به ویژه ایالات متحده را برانگیخت، که نمایندگان آنها صریحاً این تصمیم را غیرقابل توصیه خواندند و آشکارا مخالفت خود را با این تصمیم ابراز کردند. با اينكه ایالات متحده و عربستان سعودی اشتراک گذاری از اتحادیه راهبردی کارگری، ایالات متحده هیچ اظهار نظر ضمنی در مورد نحوه انجام تجارت پادشاهی خود ندارد. روابط بین دو کشور در سال گذشته پس از این تصمیم تیره شده است سعودی ها تولید نفت را کاهش خواهند داد 2 میلیون بشکه در اکتبر گذشته. با نگاهی گذشته به این رویداد، می‌توان نتیجه گرفت که این تصمیم به عنوان یک مورد عمل کرد کاتالیزور گاو نر برای قیمت نفت در کوتاه مدت، اما حرکت به آرامی از بین رفت و بازار به سرعت توجه خود را به ترس از رکود اقتصادیپسندیدن فدرال رزرو به کاهش تورم ادامه می دهد و به طور ناخواسته چشم انداز را کاهش می دهد افزایش تقاضا برای نفت خام.

تحلیل فنی

نمودار WTI Cash 4H

بن بست خشن بازیابی - تجمع
  • پشتیبانی: 71.00 (S1)، 68.00 (S2)، 64.00 (S3)
  • مقاومت: 74.00 (R1)، 77.00 (R2)، 80.00 (R3)

دارم نگاه میکنم WTI کش 4 ساعت نمودار ما در حال تماشای خام برگشت به سرعت از پایین ترین سطح 2 و نیم ساله اخیر خود خارج شد و رالی خود را نزدیک به سطح مقاومت 74.00 دلار (R1) گسترش داد، جایی که قیمت ها در حال حاضر ثابت هستند. یک را نگه می داریم سوگیری جانبی برای WTI با توجه به ناتوانی در فشار بالاتر و حمایت از مورد ما است نشانگر RSI که مقدار 54 را ثبت می کند، سیگنالینگ بلاتکلیفی اطراف طلای مایع. علاوه بر این، باریک شدن از باندهای بولینگر همچنین دیدگاه را برای a تایید می کند گذشته از حرکت سطح فعلی به عنوان نوسان عملا متلاشی می کند. اگر گاوها ابتکار عمل را به دست بگیرند، ممکن است ببینیم خام ترخیص نهایی 74.00 دلار (1 R1) مقاومت مانع و حرکت نزدیک به سطح مقاومت 77.00 دلار (R2). باید از سوی دیگر، منفی وجود دارد تکانه سنبله، ممکن است ببینیم خرس ها کشاندن قیمت‌ها به زیر نزدیک‌ترین سطح پشتیبانی 71.00 دلار (S1) و پایان دادن به نزدیک‌تر به 68.00 دلار (S2) پشتیبانی می کند پایه.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

پست بازیابی نفت خام اولین بار در IronFX™ | رهبر جهان در تجارت آنلاین.